Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 48 vagy 72 órás tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

48 vagy 72 órás tablettát csak orvos írhat föl, viszont mivel nem töltöttem a 16ot, törvény van hogy elmondja a szülőknek. De én ezt nem akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma délután lefeküdtem a barátommal. óvszerrel védekeztünk, de az kilyukadt, és csak a végén vettük észre! 48 vagy 72 órás tablettát csak orvos írhat föl, viszont mivel nem töltöttem a 16ot, törvény van hogy elmondja a szülőknek. De én ezt nem akarom, mivel valószínűleg laposra lennénk verve a barátommal egyetemben. Mit tegyek? segítsetek!
2008. júl. 13. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz az egyik barátnődnek szólni, hogy segítsen?? Olyannak, aki már elmúlt 16... És eltud menni kérni egy tablettát bármelyik tinédzserambulancián. Én ezt tenném!!
2008. júl. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha egyedül mész el a nődokihoz nem fogja felhivni a szüleidet utána. Menj el nyugodtan, ma már az orvosok előbb adnak tabit, minthogy abortuszt csináljanak. Vagy jó ötlet az is ha mással iratsz fel, de 72 órád van rá, úgyhogy én nem vacakolnék, a helyedben nyugodtan elmennék. Hidd el nem kell félned, nem fognak lenyomozni. És nem fogják értesiteni a szüleidet, maximum ha ott van veled az anyukád, és megkérdezi, akkor el tudom képzelni hogy nem hazudik neki a doki.
2008. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van tinédzserambulancia. Kifejezetten az ilyen esetekre, működik náluk utólagos fogamzásgátlás. 72 órán belül be kell menni. Nem tudom melyik városban laksz de több helyen is van. Bp-en a Szent István kórházban biztosan. :)
2008. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gyermeknőgyógyász fogad szülői felügyelet nélkül, csak a TAJ kártyát kéri el. Az orvosi titoktartás rá is vonatkozik, és csak azt mondhatja el a szüleidnek, amit te megengedsz neki!

Nincs olyan törvény, ami kötelezné őt arra, hogy beszámoljon a szüleidnek!

A TAJ kártyán csak egy szám van, ha nem adod meg a szüleid elérhetőségét, hogyan tudna beszélni velük!

Ha a szülők is elkisérnek az orvoshoz, akkor is kiküldheted őket, és ami a vizsgálaton történik az csak rád, és az orvosra tartozik! Ha Engedélyed nélkül bárkinek beszél róla, akkor az engedélyét kockáztatja!

2008. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
szia! én 15 éves vagyok és én is tinlédzser ambuzlanciára mendtem és fogamzásgátlót irattam föl!senkinek nem szóltak csak a barátom meg én tudjuk meg a barátnöm és kész és semmi t nem szóltak! szerintem te is próbáld meg nehogy késö legyen lés baba legyen belőle
2008. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hol hallottad ezt a baromságot?
2008. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell túl problémázni nincs az az orvos aki a szülökkel bajlodna, elég nekik ha a tizenéves idióták nem gyártanak egy szerencsétlel embert.
2013. júl. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!