Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki mensi első napján kezdte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki mensi első napján kezdte szedni bármely fogamzásgátlót, mennyit várt? Ha kevesebbet mint 2hét lett valami baj?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
turelmetlen vagy?vagy mi?nagydolog 2 hetet kibirni gumival vagy massal? maximum teherbe esel ha hamarabb csinalod,annal nagyonn kockazat nem hiszem h lenne
2009. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem szedni nem volt párkapcsolatom (menstruációs problémák miatt írta fel a doki), így az egy hónap is bőven megvolt. De nekem az első hónapban végig pecsételő vérzésem volt, így sztem akkor nem is vállaltam volna be a szexet.

De sok tabletta az első szemtől véd, és valószínű nem véletlen van ez a betegtájékoztatóban :)

2009. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem mondta nekem az orvos, csak azt hogy mensi első napján kezdjem. El is kezdtem, tájékoztatóba az volt hogy rögtön véd, láttam ha később kezdeném 1hetet kéne várni,én ezt is kivártam, de ennyi volt. És most hogy beszedtem az első levelet most mondta egy másik orvos hogy 2hetet kellett volna várnom, de nekem ezt senki se mondta.


Elsőnek: láthatod nem azzal van a baj, hogy nem birok várni, hanem hogy későn kaptam "normális" információt


Másodiknak: Köszi a választ

2009. nov. 24. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én semennyit nem vártam és baj sem lett belőle!A betegtájékoztatója az enyémnek azt írta, hogy az első szemtől véd, miért is kételkedtem volna benne.
2009. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én kétszer kezdtem fogamzasgatlot szedni, kb. 2 hetet, vagy az egész első hónapot kivártam.
2009. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!