Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SEGÍTSÉG GYORSAN! Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG GYORSAN! Valaki valami véleményt az Escapelle tablettáról? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
November 3.án megjött a menszim amely november 8.án ért véget. Ezt követően november 20.án együtt voltam a barátommal és történt egy kis baleset és kilyukadt a gumi. Szerencsére gyorsan kaptam Escapelle tablettát amit az aktus után másfél órára rá bevettem. Szerintetek lehetek terhes? Néha-néha amióta bevettem rosszul érzem magam,de semmi más, se köztes vérzés.
2009. nov. 24. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem okozott semmi drasztikus mellékhatást az Escapelle tabletta, nálam is volt egyszer, amikor történt egy kis baleset. Bevettem a tablettát kb 20 órán belül, és azóta több hónap eltelt, s nem vagyok terhes. Szerintem csak azért van a furcsa érzés a testedben, mert ez egy hatalmas hormonbomba, ami nagyon felborítja a tested egyensúlyát. És a hormonbomba hatása lehet, hogy még kitart talán több, mint egy hónapig is. Ha nagyon félsz, csinálj terhességi tesztet, hogy megnyugodj.
2009. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csinálhatnék tesztet ha csak 3 nap telt el az aktus óta? Van ami már ilyen korán kimutatja? Egyébként ha az aktus után másfél órára rá bevettem akkor szerinted nem lehet baj?:)
2009. nov. 24. 15:31
 3/12 anonim válasza:
Szia! Szerintem nem vagy terhes! Nekem is be kellett vennem egyszer az Escapelle-t. sőt, én 2 napra rá vettem be és nem lett semmi bajom. A rosszullét meg szeritem a hatalmas hormonadag miatt lehet. De azért várd meg a menstruációdat. (Nekem a tabi bevétele után késett 6 napot!! szal, ha nem pontosan jön meg, akkor se ijedj meg :))
2009. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De akkor az nem kötelező h legyen köztes vérzés? A gyógyszert hatékonysága függ attól is h peteéréskor veszem be v sem, velünk 20.án történt a baleset és az 3.tól számolva a 17.nap
2009. nov. 24. 15:37
 5/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem kötelező. És szerintem az is mindegy, hogy a ciklus hányadik napján veszed be, mert lényeg, hogy 72 órán belül. De ha ennyire parázol (ami végülis érthető), menj el egy dokihoz!
2009. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, nyugi. ha még meg is jön, akkor meg biztos, ezt nekem nőgyógyász mondta.
2009. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
csak annyira félek mert láttam pár helyen h attól is függ h a ciklusod hol tartott. Peteéréskor ha jól tudom nagyobb a veszély a terhességre. Én másfél órára rá vettem be, nagyon remélem, hogy ilyen korai bevételnél, lényegtelen a ciklus és hatásos lesz. Félek:S Sose lyukadt még ki és most se vadultunk és mégis:S:S
2009. nov. 24. 16:20
 8/12 A kérdező kommentje:
A terhességi teszt egyébként 3 nap után is pontos? Vagy hány naptól mutat megközelítőleg 100%-os adatot?
2009. nov. 24. 16:46
 9/12 anonim ***** válasza:
éppen arra való, h bármikor, akár peteérés idején is megakadályozza, h terhesség alakuljon ki. ne izgulj már, erre van a tabletta. nem mutat ki semmit 3 nap után.
2009. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
a terhességi teszt 14 nap után mutat eredményt ugyanis úgy működik hogy a szexet követő NYOLCADIK napon meg végbe a megtermékenyült petesejt beágyazódása és kezdődik meg a hcg hormon termelődése amit majd kimutat a teszt és kell neki 5-6 nap mire kell koncentrációban megjelenik a vizeletben tehát érzékeli a teszt.
2009. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!