Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A karissa fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karissa fogamzasgatlo tabletat, a menstruacio elso napjan kell elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szépen nyisd ki a dobozd, vedd ki belőle azt a sok-sok betűvel díszített papírost és OLVAS MÁR EL! AZÉRT TESZIK MELLÉ, NEM DÍSZNEK!
2013. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
romanul van, s nem tudok romanul, szerinted miert kerdezem
2013. dec. 14. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:

És miért nem a gyógyszerésztől kérdezted?

Gondolom ott se a szupermarketben árulják.


Ezt a gyógyszert nem forgalmazzák Mo.-n, nem valószínű hogy bárki is segíteni fog neked.

2013. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Epp hogy magyarorszagon keszitik, s importaljak romaniaba
2013. dec. 15. 18:18
 5/5 A kérdező kommentje:

Amugy meg minden fogamzasgatlot egyforman kell szedni, csak a nevuk mas, csak epp nem voltam benne mar biztos hogy hogy kell, mert regen szedtem, s ezert gondoltam hogy megkerdezem

de ha mindenki ilyen bunko ezzen az oldalon, akkor eleg gaz, en azt hittem ez azert van, hogy ha felteszunk egy kerdest, akkor normalis valaszokat kapunk ra

2013. dec. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!