Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kicsi az esély a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

A barátommal közel 1,5 éven keresztül megszakításos módszerrel védekeztünk, soha nem volt semmi baj. Elmentem nőgyógyászhoz, kiderült, hogy fogamzásgátlót nem szedhetek. Azóta(fél éve)óvszerrel, illetve spermicides kúppal védekezünk. Múlt héten azonban túl hevesek voltunk és kb. 2-3 percig védekezés nélkül szeretkeztünk.Utána azonnal felhúztuk az óvszert és úgy folytattuk tovább. Mostanában tényleg mindig odafigyeltünk erre, nem tudom mi üthetett belénk. Elvileg ma kéne megjönnie,de nem érzem olyan intenzíven a tüneteit. Fáj a derekam is, a hasam is szúr néha, de aztán elmúlik. A ciklusom viszont elég rendszertelen (28-39 nap). Mostanában rengeteget stresszeltem a suli miatt, ráadásul beteg is voltam,antibiotikumot is szedtem plusz elkaptam ezt a hányós vírust is. Szerintetek nem kell ilyen esetben terhességre gondolnom ugye?


20/L


2013. dec. 15. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha túl hevesek voltatok,akkor most túl hevesen sétáljatok el babakocsit nézni
2013. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem csak beképzeled, hogy terhes vagy. Nyugodj le, és esetleg vegyél egy tesztet.

Elvileg megtörténhet, de ezek mellett, amit írtál kicsi rá az esély.

2013. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hányós vírustól simán lehet, hogy késik/előbb megjön. Tavay elkaptam én is, és két héttel előbb jött meg...
2013. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azt hiszem terhes lettem.17vok.Nem akarok kis babát. 2013.12.16-án a barátom 2szer is elment bennem! Menstruálok. 2013.11.29-én jött meg;2013.12.03-án múlt el. Lehetek terhes? Nem akarok!
2013. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, lehetsz terhes!!!!Ha nem akarsz babát mi a bánatért nem lehet felhúzni egy tetves óvszert???ekkora birkát a világra 17 évesen!!Ha ennyi eszed van most, akkor inkább sose szülj, hülyének gyerek nem való!!!
2013. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
29-től számolj vissza 14 napot akkor van lehetséges peteérésed!!! Kb 3-4 napig intenzíven akkor teherbe lehet esni....
2013. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!