Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringesek! A ti párotok is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringesek! A ti párotok is szokta érezni a gyűrűt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 14:11
 1/9 anonim válasza:
Nekem nem szokta, minket egyáltalán nem zavar. De ha titeket igen, ekkor vedd ki nyugodtan szex közben. Csak a max 3 órára ügyelj.
2013. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet érezni, csak ha hátulról csinálja valaki, de kézzel is elérhető. Engem abszolúte nem zavart.
2013. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az én párom sajnos érzni :( minden együttlét előtt ki kell venni, az meg olyan illúzióromboló
2013. dec. 15. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert idióta. Megérdemelné, hogy mindig szarakodnia kelljen a gumival.
2013. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak szólok: [link]


Lehet, hogy másik márkájú gyűrűt kellene keresni..?

2013. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rövidebb farok előnyben. :)
2013. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4! Elmondanád, hogy ezért miért is idióta? nem értem, hogy ez honnan jött neked... -.-"
2013. dec. 21. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak nem gondolod, hogy még meg is indokolja? Az olyan snassz! Kiköpte, megkönnyebbült, kész.
2013. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!