Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallotta olyanról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallotta olyanról, hogy késleltetős óvszer, ilyen létezik? És ha igen, akkor hol tudok venni? Meg az kinek késlelteti, a fiúnak vagy a lánynak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy lehet késlelteni a gyorstüzelőknél, hogy vagy nagyon vastag a gumi vagy olyan anyaggal van bekenvi, ami csökkenti az élvezetet.

Én pont az ellenkezője vagyok, még legvékonyabb óvszerba is 1óra kell.

2013. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony van. Enyhe érzéstelenítõ van a belsõ falán, hogy a srácnak ne lgyen annyira érzékeny a pénisze.
2013. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én meg most fogok először szexelni,szóval nem tudom,hogy milyen kell.Te milyet ajánlasz?
2013. dec. 15. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt már olyan óvszerünk itthon, amin olyan anyag volt, hogy valamennyire elérzéstelenítette a péniszt és ezáltal kevésbé érződtek az ingerek, így tovább bírja az illető pasi.

De hogy őszinte legyek, nem jött be nekünk, ugyanis olyannyira jól sikerült, az érzéstelenítés, hogy el sem bírt menni a párom.

Így levettük és inkább más módon elégítettem ki.

2013. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Szerintetek milyet vegyek ? Mellesleg 15 éves vagyok.

2013. dec. 15. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami van ebben a kategóriában az a Lifestyles Endurance és a Durex Extended Pleasure. De első alkalomra ne használj szerintem ilyet, csak ha nagyon hamar elmennél, válassz egy közepesen vastagat érzéstelenítő nélkülit.
2013. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de várom még.

Akkor első alkalomra tudnátok nekem írni konkrét márkákat?

Szerintetek hol vegyem meg?Mert szerintem dm-be sok van.

2013. dec. 15. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!