Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy teherbe essek, ha a barátom elmegy bennem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az ovulációs napomat nem igazán tudom kiszámolni, mivel eléggé rendszertelenül menstruálok...de ha mondjuk pl 6 7 nappal azután vagyunk együtt mikor megjön, tehát a ciklus 6 -7 napján, amikor már nem vérzek, de azért még valószínűleg elég messze vagyok az ovulációs naptól, akkor nagyon kevés esély van rá, hogy teherbe essek?
2013. dec. 17. 17:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42
2013. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a módszerrel elég sok esélye van, hogy teherbe ess.
2013. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ne szórakozzatok ilyennel...! Koton és nyugodt lehetsz..
2013. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ink vegyetek gumit. Ketten összedobjátok a pénzt, nem nagy összeg.
2013. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha figyelembe vesszük, hogy a spermiumok 3-5 napig, de akár egy hétig életképesek lehetnek, illetve hogy rendszertelen a peteérésed, akár 25-30%.
2013. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Gumi? Fogamzásgátló? Apámf..sza?
2013. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az orvosok 30%ot mondanak. Ez egy ciklus teljes hosszára vonatkozik és nem csak bizonyos napokra. Ez pedig nagyon sok egy olyab párnál akik nem akarnak gyereket.
2013. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Gumival védekezünk. Csak most azon gondolkodtam hogy hogy lehetne megoldani, h kipróbáljuk milyen az mikor elmegy bennem....a fogamzásgátlón vacilálok, de utána olvastam, és nem túl biztató, így meg hogy amúgy is problémák vannak a menstruációmmal, úgy tűnik nekem, hogy az nagy eséllyel többet ártana, mint használ....
2013. dec. 17. 18:11
 9/22 A kérdező kommentje:
fogamzásgátló tabletta*- bocsi
2013. dec. 17. 18:12
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem. Pont hogy neked a tablettát javaslná a doki. Én is voltam menstruációs zavarral dokinál. Elküldött hasi uhra és fogamzásgátlót írt fel. Azt mondta ez rendbe fogja hozni.
2013. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!