Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendszeres gyógyszer szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeres gyógyszer szedése mellett pecsételő vérzés és ez alatti aktus miatt terhesség?

Figyelt kérdés
Sosem késem a gyógyszer bevételével és nem is hagytam ki. Elkezdtem a 3. Heti gyógyszert bevenni és pecsételő vérzés jelentkezett. Ez idő alatt antibiotikumot nem szedtem, esetleg lázcsillapítót. Párommal lefeküdtünk. Lehetek emiatt terhes? Volt már valakinek hasonló? Miért lehet pecsételő vérzésem? Hétfőn kellene megjönnie rendesen. Köszönöm

2013. dec. 20. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert szedsz?

Én Reziát szedek, annak a betegtájékoztatóján is rajta van, hogy pecsételő vérzés jelentkezhet mellékhatásként, de rendszeres szedéssel elmúlik. Szóval nekem ilyesmi úgy volt, hogy úgy az első 2-3 hónapban volt ilyen, szinte folyamatosan, de az orvosom is azt mondta, hogy ez normális, és majd elmúlik, csak szokja a szervezetem. Nem is lett belőle semmi baj, azóta már egy év eltelt.


Szóval szerintem kérdezd meg a nőgyógyászodat, vagy konkrétan a gyógyszernek nézz utána, amit szedsz :)

2013. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!