Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól feszül és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól feszül és nőtt a mellem, vagy elszúrtam és terhes lettem mellette?

Figyelt kérdés
Az első két szemet kihagytam.Nem tudtam kiváltani,párom tudja,de megszakításosan szeretkeztünk utána másfél hétig.Most szétdurran a mellem,2napja hányingerem van,valamint 37,2-3 a hőemelkedésem.Volt az előző levélnél is hogy kimaradt 2szem,de ilyenre volt már példa,sosem lett baj,pedig 7-8éve szedek tablettát.Lehet most nem úsztam meg és terhes vagyok?Egyébként bakteriális gondom is van,hétfőn tudok dokihoz menni.

2013. dec. 21. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ;) elszúrtad és most terhes vagy ;)
2013. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehetséges...

De ilyen hamar szerintem ez nem jelentkezhetne.

Azért érdemesebb elmenni orvoshoz.

2013. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek a tüneteim csak nekem már 1 hete hányingerem van.Én is fogamzásgátlót szedek de valami nem oké úgy érzem.Holnap tesztelek,szerintem te is vegyél egyet. :)
2013. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én hétfőn megyek dokihoz,ha van valami ott kiderül szerintem.Írd meg kérlek Kedves Utolsó a holnapi teszt eredményedet,nagyon érdekelne! :)
2013. dec. 21. 22:06
 5/10 CODE3 ***** válasza:
Ez akár egy pár napos megfogant pete vetélése is lehet, de egy erősebb havi vérzés is csinálhat ilyet ha az átlagosnál felgyülemlettebb és hirtelenebb ütemben válik le a méhfalról így indulva a menses. Szurkolok Nektek csajok, a hozzászólónak is, hogy ha nem akartok még akkor most ne legyen, de tessék jobban vigyázni :) Írjátok meg kérlek mi lett a vége! :)
2013. dec. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nem jelentkezne tünet. Én is múlt hónapban azt hittem, terhes lettem, mert nagyon fájtak a melleim, hányingerem volt, fájt a hasam, aztán elmentem dokihoz, nem lett baj. Azt mondta a doki, hogy bestreszeltem és a testem már tüneteket produkált. Azért vettem tesztet is. Mind 3 negatív lett. Szóval szerintem nem lehet gond. Nyugi. :) Azért legközelebb figyeljetek oda.
2013. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Időpont tegnap 19:20 vagyok. Negatív lett. :)
2013. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) kezdek megnyugodni.. :) holnap fogad a dokim,a biztonság kedvéért elmegyek,de most már nem izgulok.Köszönöm,hogy megírtad! :)
2013. dec. 22. 22:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem minden oké. :)
2013. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen :) voltam ma dokinál,igaz nem mondtam külön a terhesség gyanúmat,de végül pici hüvelygyulladást állapított meg,írt is rá gyógyszert.Megtapogatott belül,de nem mondott semmit,gondolom látta-érezte volna tapintással ha terhes vagyok. Szóval megnyugodtam :)
2013. dec. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!