Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy szükségem lenne tanácsra?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szükségem lenne tanácsra? Adnátok tanácsot nekem? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet,hogy most nem tartottam a tablettamentes napokat ,hanem szedtem tovább a gyógyszert,mert egy szem kimaradt.Még van hátra 8szem ez az utolsó levél a dobozban. Most viszont szeretném tartani a tablettamentes napokat,mert a párommal együtt tudnánk lenni januárban.

Ti mit csinálnátok?



2013. dec. 24. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb menj és vacsorázz, aztán énekeld el a kiskarácsonyt aztán majd gondolkozhatsz ezen.
2013. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyat kértem ezek megvoltak..
2013. dec. 24. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Erről nem ír a leírás? Elvileg ír az esetekről, hogy mit kell csinálni.


Lehet hogy most benézted a januárt, abból a szempontból, hogy kockázatos lesz gumi nélkül... A megoldás az, hogy a telefonod Naptárába szépen felviszel egy bejegyzést, hogy TABI, jelzéssel és egy olyan időponttal, amikor biztosan be tudod venni, és napi ismétlést állítasz be. És felviszel még két bejegyzést: amikor meg kell kezdened a szünetet, és amikor folytatni kell, így a szünet idején figyelmen kívül hagyod az emlékeztetést. Így nem fog soha kimaradni.


Ma már szinte minden készülék képes erre, hacsak nem valami nagyon régi telefonod van.


De ha Gmailt használsz, akkor a Google Naptárban is beállíthatod ezt így email-értesítéssel.

2013. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem hanem tanácsot,kedves utolsó
2013. dec. 24. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én nem értem. Mi köze van az egy szem kihagyásnak ahhoz, hogy nem hagysz utána szünetet? Úgy érzem eléggé el vagy tévedve.


Na már most, ha ezek után jól értelmezem az írást, akkor neked most van 8 szemed, amit még be kellene venned, és te most ezeket meghagyva akarsz 7nap szünetet tenni, majd azután ezt a maradék 8 szemet bevenni. ??? ILYET NEM LEHET CSINÁLNI. A szünetet az egész csomag végén kell megtartani.

2013. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Többet vehetsz be, kevesebbet soha!

Úgy nem módosíthatod a megvonásos vérzésed idejét, hogy kevesebbet veszel be a levélből. Előre kell gondolkodni!

2013. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!