Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől van? Szükségem lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van? Szükségem lenne pár tapasztalatból szóló női tanácsra!

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden összefoglalni a sztorimat. :)

Lassan egy hónapja van egy férfi az életemben, akivel alkalmanként egymás ágyában kötünk ki. Nos, felelőtlenség ide vagy oda, a védekezést "megszakítással" oldjuk meg. Igazából már az első alkalommal felment a vérnyomásom, ugyanis MINTHA nem húzta volna ki időben... Utóbb azért sikerült megnyugtatnia, hogy de igen.

Jelenleg ott tartok, hogy 1-1.5 hét múlva kellene nekem megjönnie (5 hetente szokott) de most mégis van valami köztes vérzésem, ami évek óta nem volt. Nem részletezem, a lényeg, hogy nem olyan, mint amilyennek lennie kéne. :)

És hát tegnap este ez a drága lélek (istenverte pasas) nem, hogy időben nem húzta ki, hanem egyáltalán nem húzta ki...

Tehát most jön az, hogy holnap megyek a nőgyógyászhoz esemény utáni tabiért. Nem lesz újdonság, 4 éve már szükségem volt rá. Éppen ezért, mert tudom mennyire felborít bennem mindent, jó lenne elkerülni, de nem merek kockáztatni. Ettől függetlenül örülnék néhány használható tanácsnak/véleménynek...

Ezek a vérzések mit jelenthetnek? Mégis mekkora esélye lehet annak, hogy felcsinált? (Jó, ez talán költő kérdés, mert a legkisebb esélyt sem szeretném megadni, de azért jól jönne pár okos szó.)

Köszönöm!


2013. nov. 3. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ovuláció környékén történt-e a dolog. Ha nem akkor annyira nincs nagy para. De szerintem hanyagold ezt a védekezési módszert, nincs szarabb mint terhes lenni idő előtt.
2013. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Mindenképp vedd be! És miért nem védekezel? Nem kell ide plusz duma!!! Felesleges. Nem védekezel, lehetsz terhes! Tök mindegy, mennyi az esély! VÉdekezz! Buta -.-


egy kis netes duma, hogy na ne mondd már hogy nem "segítek":

"A 100 nőnél egy évig alkalmazott módszer, illetve a módszer használatának egy éve alatt terhessé vált nők száma. (Forrás: szexualpszichologia.hu)


Nincs fogamzásgátlás - 85

Megszakításos védekezés - 35"

2013. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehetett beágyazódási vérzés, de a peteérést is jelenthette. Ha beágyazódási vérzés volt, akkor hiába az esemény utáni.
2013. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát ha fejjel lefelé álltál utána elég nagy az esélye és tekintve hogy melyik napokban vagy épp még rá is segített a dolog. ha kimostad, guggoltál még talán lehetne esélyed. de ez oltári nagy felelőtlenség volt :(
2013. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Beágyazodásos vérzés is lehet ...

Vegyél tesztet


Am ha nem akarsz szedni fog.gátlót akkor gumi ...

Vagy dobod a pasit


Szerintem már elég idős vagy h tudd h is müködik ez a dolog ....

2013. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha màr ùgy is mèsz nögyogyàszhoz rakass fel spiràlt irass fel fogazàsgàtlo tabletàtt vagy van ilyen hüvelybe helyezhetös kùp ami habbá alakul. A megszakitott közösülès abszulut nem biztonsagos.... Hanem szeretnèl gyerekett vedekezz. Az esemeny utani tabi amugy se valami egeszseges...
2013. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazatok van a felelőtlenséggel kapcsolatban, ezzel én is tisztában vagyok, csak valahogy mikor ott vagyunk egy bizonyos helyzetben, nem gondolkodom olyan tisztán, mint most... :-/

Sikerült megijesztenetek... Reggel csinálok egy tesztet, aztán irány a nőgyógyász!

2013. nov. 3. 21:17
 8/13 tevetke ***** válasza:
Ha ez tegnap este volt, akkor miért nem mentél el már ma eseményutániért?!
2013. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert mivel 72 órás, akkor gondoltam kivárom a hétfőt és megyek a saját dokimhoz, ügyelet helyett. De nem is emiatt aggódom, mert ez a tegnapi akció, ha nem is egyszerűen, de orvosolható egy esemény utánival... A pecsételő vérzésem aggaszt... De most már erre is kaptam lehetséges magyarázatot... Szívás. :-/
2013. nov. 3. 21:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel köztes vérzésed volt, valószínűleg már totál felesleges az a 72 órás, ebből abortusz lesz, vagy baba.
2013. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!