Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik márkájú óvszer a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik márkájú óvszer a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyat írjatok, amit teljes biztonsággal használtok, hogy nem szakad ki!! Ugyanis van egy fajta, ami rendszeresen kiszakad másoknál. Köszi...
2007. okt. 8. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagyokban megbízhatsz: LifeStyles, Durex, Masculan. Nálunk még sose szakadt ki egyik se, használtuk mindhármat.
2007. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem szakadt még ki egyik sem, de szerintem tuti hibátlan termék nem létezik. Azért az előbb említett nagy márkák szerintem is megbízhatóak. De arra figyelni kell, hogy lejárt szavatosságút ne használj, az kiszakadhat!
2007. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
durex
2007. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
LifeStyles,Durex...
2007. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kék színű durex-et vegyél!!! Az aztán nagyon bírja a strapát!
2007. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok az előttem szólókkal, annyival kiegészítve, hogy szerintem az óvszer márkájánál fontosabb a helyes felhelyezés. Ez a titka, hogy ne szakadjon.

A Masculan megbízható, és lényegesen olcsóbb a többinél.

Javaslom, esemény utáni tabletta azért legyen készenlétben, vagy menjetek orvoshoz hamar, ha baj van.

2007. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
szerintem is DUREX!(a masculan elég rövid és szűk)
2007. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A Masculan az egy nagyon komoly márka, úgy mint a Durex! A Masculanban a gyümis széria az szerintem alkalmas azoknak, akiknek esetleg szélesebb illetve hosszabb méretei vannak... Nálam a lifestyles kiszakadt... Meg annak valahogy olyan érdekes illata van.. :S
2007. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
durex
2008. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
durex vagis azt használom :)
2010. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!