Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8 órával előbb vettem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 órával előbb vettem be a fogamzásgátlót, mint ahogy szoktam. Most akkor szükséges 1 hétig más védekezés is, vagy ez nem akkora gond, vegyem be a szokásos módon holnap?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató elolvasása luxus??

Nem lesz semmi bajod, így is ugyanúgy hat, folytasd, ahogy eddig.

2013. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem kell más, védett vagy így is, amúgy meg jah betegtájékoztató!
2013. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tuti védekeznék, ennyit megér egy terhesség kivédés, de nem mondhatom azt neked, hogy nem vagy védett... elvileg ettől még az maradsz, de hát legjobb ha egy időben szeded a bogyókat.
2013. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de ilyenről nem találtam írást. Arról van, hogy "elfelejtettem beszedni"..
2013. dec. 27. 12:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. dec. 27. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor van gond, ha több, mint 12 órát késel a bevétellel. És ilyen esetben akik azt írták, hogy olvasd el a betegtájékoztatót, azok figyelmébe is ajánlom, hogy ők is tegyék ezt meg, ugyanis még soha életemben egy fogamzásgátló papírján nem olvastam olyat, hogy mi van, ha valaki előbb vette be!

Egyébként ilyenkor szedd tovább kérdező úgy, ahogy szoktad. És ilyen esetben nincs miért kiegészítő védekezést alkalmazni, hisz nem úgy van, hogy nem vetted be.

2013. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó:D majd nem ugyan az, hiszen ha a következőt időben veszi be akkor lényegében 8 órával későbbről van szó...:D
2013. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell a betegtájékoztatód gondolom neked is 12órát ír. Még a 8 óra belefér
2013. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. dec. 27. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!