Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Golden_girl kérdése:

Fogamzásgátló mellett mennyi esélyem van arra, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szedem a tablettát és a biztonság kedvéért a párommal megbeszéltük, hogy ha elélvez kiveszi. De egyik este nem tette meg és most kicsit parázok. Olvastam, hogy a menstruáció után 14. napon termékenyebb a nő (annyi idő még nem telt el). Kell aggódnom és vegyek majd tesztet vagy túlreagálom?
2013. dec. 28. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Ha már rendesen hat a fogamzásgátló, szinte semmi esélyed nincs teherbe esni. Nyugodtan elmehet benned is:)
2013. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előbb talán érdemes lenne tájékozódni a fogamzásgátlóról, de most komolyan!

Fogamzásgátló mellett NINCS rendes ciklus!!! Nincs peteérés, ha mégis van, akkor a gyógyszer annyira elvékonyítja a nyálkahártyát, ha még történetesen meg is termékenyülne egy petesejt, nem volna hová beágyazódnia. Márpedig így baba sem lesz!

És a fogamzásgátló azért van, hogy megtörténhessen a beleélvezés!

Viszont ha ennyire parás vagy, akkor inkább ne tömködd magad feleslegesen hormonokkal, hanem használjatok gumit! Ugyanis tök fölösleges a fogamzásgátlót szedni, ha nem élvez el benned a barátod!

2013. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Más ok miatt kell szednem a tablettát, de ebbe nem akarok belemenni. Nem hiába kérdeztem ezzel kapcsolatban....sokszor hallottam, hogy teherbe esett valaki annak ellenére, hogy szedte a tablettát. Ezért tettem fel a kérdést!
2013. dec. 28. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Azok, akik terhesek lesznek fogamzásgátló szedése mellett, azok vagy nem szedik rendesen, kihagynak szemeket vagy nem pótolják, vagy nem megfelelő időben pótolják, vagy nem figyelnek egy csomó dologra, ami gyengítheti a hatását vagy abba a nagyon-nagyon kevés nők számába tartozik, akiknél véletlenül tényleg megtörténik.

De hidd el, hogy a nők többsége aki fog. gátló mellett esik teherbe, az nem figyel oda a szedésre rendesen!

2013. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!