Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SÜRGŐS! Ha ma veszem be évek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS! Ha ma veszem be évek óta az első szem fogamzásgátlóját (ma reggel jött meg) akkor attól elmúlik a menzesz? 1-2 napra rá?

Figyelt kérdés
Régebben szedtem fél évig, és ha bevettem 7 nap után, mindig attól múlt el.. de így először hogy van? A menstruáció első napján kell bevenni! El akarom hogy múljon!

2013. dec. 30. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

1) mit mondott a nőgyógyász, a ciklusban mikor kell elkezdened?

2) mit ír a betegtájékoztató, a ciklus melyik napján kell elkezdened?

2013. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fog.
2013. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem múlik el. Ha 2 levéllel szedsz be egymás után szünet nélkül, akkor nem jön meg közbe. De betegtájékoztatóba benne van minden.
2013. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül!

Nekem fogamzásgátló szedése mellett is 5-6 napig tartott a vérzésem.

De van akinek csak 2-3 napig tart mellette, van akinek meg több. Ez majd kiderül.

2013. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!