Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véd a fogamzásgátló tabletta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véd a fogamzásgátló tabletta, ha a 14. napon barnázásom volt?

Figyelt kérdés
Azt olvasgattam, hogy előfordulhat ez a jelenség, de azt nem írták, hogy nem véd.
2013. dec. 31. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha leírnád azt is, mi a neve annak, amit szedsz, akkor konkrét tapasztalatokkal is gazdagodhatnál. Az én tablettámnál is normális mellékhatásként a pecsételő vérzés, de rendszeres szedéstől elmúlik - ez a betegtájékoztatóra is rá van írva. Az első hónapban két hétig folyamatosan barnáztam, de szedtem tovább, már egy éve szedem azóta, semmi bajom. (Rezia a neve)


Szóval szerintem nálad sem lesz gond, csak szoknia kell még a szervezetednek. Ha nincs semmi egyéb mellékhatás, akkor szerintem ugyanúgy véd - de ha picit is tartasz tőle, inkább húzzatok óvszert is :)

2013. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam, hogy leírjam-e a nevét, de csak Németországban lehet kapni ezt a fajtát. A neve Morea Sanol. Nem volt egyéb mellékhatása, azonban abban sem vagyok biztos, hogy a gyógyszer az oka, mert sérült a hüvely falam egy kicsit...
2013. dec. 31. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, akkor meg simán lehet attól, igazad van :) Mindenesetre ha nem vagy biztos benne, egy ideig tényleg érdemes óvszert használni mellé, attól bajotok nem lesz :)
2013. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2013. dec. 31. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!