Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy gond? Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A tablettám utolsó hetéből kihagytam egy szemet.Másnap este a következővel pótoltam.Erre csak most látom,hogy a tájékoztató szerint 2lehetőség van ilyenkor.Én megtartottam (bele kezdtem) a szünetbe,a papír szerint,meg már bármit csak szünetet nem szabad tartani.A kihagyott szem óta 2x szexszeltünk.Az egyik együttlét utáni nap rózsaszín folyásom volt,max 1halvány csepp.Most mit kell tenni??? SOS

2013. dec. 29. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem ez közti vérzés...a 8.napon kezd az új levelet és az aktustól számított 2.héten tesztelj!!!!
2013. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha kihagytál egy szemet, akkor kellett volna óvszert használni, mert sajnos 1 szem is sokat számít! Próbálj ne parázni, és ahogy az előttem író is írta tesztelj, hogy megnyugodhass! :)
2013. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!