Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal kb akkor szetkezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kb akkor szetkeztünk amikor peteérésem volt mindig óvszert használunk ám most a nélkül tette be max fél percig, utána védekeztünk, de előváladék kerülhetett a hüvelyembe. Szerintetek van esely ra hogy terhes legyek es ha igen akkor nagy?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
van rá esély de nem sok
2014. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72 órás tabletta most!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2014. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
esély van rá, de nem sok. Max. 10%
2014. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem sok, de miért pont peteéréskor kell ilyesmivel próbálkozni????!!!!!!!!
2014. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Így sikerült viszont mindez 25.én volt szóval a 72 órás kilőve
2014. jan. 1. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de nagyobb, mint az agyad.
2014. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék degradálás nélkül....komolyan aggódom
2014. jan. 1. 20:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát aggódhatsz is, van rá esély, és szerintem nem olyan kicsi!
2014. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esélye szerintem. Ne stresszeld túl magad, mert attól fog majd késni, és tuti bebeszéled magadnak a terhességi tüneteket. 25.-én történt, akkor durván 14 nap nap múlva kimutatja a teszt. Én múlt hónapban voltam így, rettentően izgultam, bár én foggátlót szedek, de annyian beparáztattak, hogy már a melleim is elkezdtek nőni...:D
2014. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hülyeség ez az előváladékos dolog szerintem...max az utóváladéktól kell félni,ha már ellőte a patront,de még folytatnátok....

Én 5 éve reszelek az asszonnyal,csak azelőtt húzom fel a gumit hogy elmennék és eddig nem volt semmi gond.Jó most jöhettek azzal hogy azért mert lehet hogy nem is lehet gyereketek.Egy hónap múlva nekiállunk a gyártásnak és ha összejön megírom és hát miért ne jönne....

2014. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!