Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok van köztetek olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van köztetek olyan aki szed fogamzásgátlót, de nincs állandó pasija?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati okokból.
2014. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm, menstruációs okokból
2014. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakítottunk a párommal 4 hónapja, de nem hagytam abba a szedést.
2014. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sokszor ír fel a nőgyógyász fogamzásgátlót egyéb hormonproblémákra, ha éppen megfelelő az adott tabletta dózisa. ez lehet menstruációs zavar, esetleg jelentős fogyás aminek hormonprobléma az oka, de akár bőrbetegség is. a testünkben zajló folyamatoknak megvan a szigorú protokollja, aminek nagyon fontos részei a hormonok, de sajnos olyanok mint a "jó ügyvédek". mindennek az ellenkezőjét is éppúgy tudják okozni
2014. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mire elkezdtem szedni, addigra lett vége a kapcsolatnak. Nem hagytam abba (ennek már fél éve) :) 21/l
2014. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is folytattam. Enélkül rengeteget vérzek és nagyon görcsölök, a fogamzásgátló mellett meg elkényelmesedtem ilyen szempontból. 1 ciklusra abbahagytam, de megőrültem a 1,5 óránkénti tamponcserétől, sok fájdalomcsillapítótól. Meg nem nagyon akartam esetleg a szalagavatót vagy az érettségit végigmenstruálni, ha esetleg kiszámíthatatlanná válik.
2014. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!