Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném egyszer kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném egyszer kipróbálni milyen ha a párom belém élvez. Milyen fogamzásgátlási módszerek vannak?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék semmilyen gyógyszert beszedni (nagyon gyógyszerellenes vagyok, lehet az fogamzásgátló vagy fájdalomcsillapító, nem használok semmit)... Mivel egyszeri alkalom lenne így hülyeségnek tartom spirált feltetetni. Olvastam ilyen hüvelykrémeket-hüvelykúpokat és ezzel együtt olvastam a pharmatex-babákról is..

Szóval ezeken kívül van még más lehetőség?


2014. jan. 6. 15:30
 1/9 Zakathol ***** válasza:
0%
Köttessétek el a srácot.
2014. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
nem csak a pharmatex gyárt ilyeneket
2014. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon más. Esetleg növelheted a pharmatex/patentex hatékonságát pesszáriummal kombinálva, de azért benne van így is a pakliban a baba.
2014. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem vártok addig, amikor már szeretnétek babát? Ha nem szeretnétek egyáltalán, akkor meg köttessétek el magatokat.
2014. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy gyógyszer, vagy semmi...

Nem az ördög gyártja...

Nekem és a már volt csajomnak a Lindinette jött be, nem hízott, se fogyott, se nem szőrösödött.

2014. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretném egyszer kipróbálni milyen..."


Nőként nem nagy szám. A spriccet nem is érzed. Csak azt, ahogy kifolyik, illetve a ritmikus összehúzódást - de azt óvszerrel is ugyanúgy.

2014. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a pharmatexet is úgy ajánlják gyógyszerészek, hogy megszakított közösüléssel....
2014. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pharmatex védelem = 0

Egy olyan lány ír most, aki fog.gátlót szed. Nálunk sokáig óvszer + tabi kombó volt. Annyira akartam h belém élvezzen, h végül engedett (nagyon félt ő is h terhes leszek). Kipróbáltuk, és megmondom őszintén, semmit nem érzel belőle. Mint ahogy előttem írták, csak a lüktetést érzed, ill. hogy vmi folyik ki belőled, és hogy vmi meleg.

Utána meg mehetsz a mosdóba mosakodni, meg megvárni míg kifolyik...

Egy alkalom miatt nem is éri meg tabit szedni. Maradjatok inkább az óvszernél, mert ezek a kúpok nem érnek semmit, ha óvszerrel kombinálod, akkor ki is szakadhat a gumi. A pesszáriumhoz gyakorlat kell... Esetleg még utánaolvashatsz a hüvelygyűrűnek, annyira nem terheli meg a szervezetet, mint a bogyó, de az is a hormonokra hat. Vagy ha végleg nagyon tanácstalan vagy, kérj tanácsot a nőgyógyászodtól. Ha kíváncsi vagy, vagy érdekel vmi, nekem is írhatsz szívesen válaszolok. ")

2014. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!