Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól görcsölni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól görcsölni?

Figyelt kérdés
Yasminelle fogamzásgátlót kezdtem el szedni.Az első levelélnél tartok a 14 tablettát vettem ma be,és néhány órája el kezdtem görcsölni mint amikor megjön.Néhány éve már szedtem ilyen gyógyszert,azóta volt egy hosszabb kimaradás.(Az idő alatt nem szedtem f.gátlót.)Lehet hogy mellékhatás.Volt valakinek ilyen tapasztalata?

2014. jan. 7. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet mellékhatás is, de lehet valami baci is, amit összeszedtél. Ha nem múlik, vagy többször előfordul, menj el orvoshoz, hasgörcsöt rengeteg minden okozhat.
2014. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet mellékhatás. Én Yadint szedtem, kemény 1 hétig, alapvetően azért hagytam abba mert k...vára fájtak tőle a melleim. Már a sírás kerülgetett. Utána pedig amikor megjött a megvonásos vérzés az abbahagyás után, akkor meg sírtam konkrétan a görcsöktől...


Pedig amúgy abszolút elviselhetőek a fájdalmaim vérzésnél. Szóval tuti hogy a gyógyszertől volt.


27/N

2014. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi lehet,ha mellékhatás is,nem valami biztató.Viszont nemsokára elfogy a 21 tabletta,vagyis jövő hét kedden,utána jön a 7 gyógyszer mentes nap,amikor meg kell jönnie,szóval a menzesz előtti időszakban vagyok.Remélem menstruációs görcsök.Egyébként is 1 héttel mindig elkezdtem görcsölni mielőtt megjött.
2014. jan. 8. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!