Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Regulon tablettát hol tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regulon tablettát hol tudom meghírdetni?

Figyelt kérdés
Abba kellett hagynom a gyógszer szedését, így 3 havi teljes levél Regulon fogamzásgátlótól szeretnék megszabadulni áron alul. Sajnos hírdetős oldalakon tiltott a gyógyszer hírdetés. Tudja valaki hol lehet meghírdetnem?

2014. jan. 10. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnos hírdetős oldalakon tiltott a gyógyszer hírdetés."

Itt a megoldás kislány: nem árulunk maradék gyógyszert, semmilyen felületen. Sem áron alul, sem felette.

Bemehetsz egy gyógyszertárba és bedobhatod hulladéknak.

2014. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj te tuskó mócsing! Kislány a jó édes barátnőd! Mi a szart képzelsz magadról, hogy így írsz választ! Ki a francnak képzeled magad te beképzelt tanulatlan IQ light bunkó! Otthon így beszéltek egymással ugye? Így válaszoltok egymás kérdéseire ugye? Paraszt vagy ugye? Te tapló!
2014. jan. 11. 10:43
 3/5 A kérdező kommentje:

"Itt a megoldás kislány: nem árulunk maradék gyógyszert, semmilyen felületen. Sem áron alul, sem felette."

A másik te iskolázatlan se..fej, ha tudtad volna értelmezni az olvasottakat, nem maradék gyógyszerről írtam, hanem egy teljes új dobozról! Te! Olvasni nehezen megtanultál, de mivel az agyadat csak alapszinten használod, az értelmezést már nem tetted magadévá ugye? Te süle-b..kó!

2014. jan. 11. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszerre keress rá, ha találsz vele kapcsolatos fórumot ott megkérdezheted kinek van rá szüksége, de csak olyannak add oda aki tud mutatni nőgyógyászati leletet, hogy azt szedi, legalább ennyi felelősségérzet legyen benned, mert sok csitri így próbál fogamzásgátlóhoz jutni orvos nélkül. Más útját nem ismerem, de esetleg kérdezd meg a gyógyszertárban, vagy konkrétan az orvosodnál, hogy ilyenkor mi a teendő.


23 N

2014. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezzel már előbbre jutottam. Úgy is mennem kell a nőgyogyóhoz, megkérdezem tőle. Legalább kikerülöm a fenti barmokat, akik magukból indulnak ki.
2014. jan. 13. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!