Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PHARMATEX hüvelytablettáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PHARMATEX hüvelytablettáról mit lehet tuddni? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet megbízni benne? Azt hallottam, meg olvastam, hogy szex előtt 5-10 perccel kel felhelyezni, 3-4- óráig hat, és ha másodszorra is szexszelek abba a 3-4 órában akkor újabb tablettát felkel helyezni? Meg azt is írták, hogy nem szabad ott lent tabletta előtt közvetlenül mosakodni, mit jelent hogy közvetlenül előtte, mennyi idő?
2014. jan. 12. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

amit írtál az mind igaz. előtte utána kb fél órát ne mosakodj...

és leginkább az előváladék ellen véd. szóval a legbiztosabb, ha megszakításos szexet csináltok.

2014. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fél órát, hanem KETTŐ órát kell várni utána.

Itt a tájékoztató:

[link] - igaz, hogy kifejezetten a hüvelyöblítésre írja ezt az időtartamot, de mi a garancia rá, hogy normál mosdásnál, fürdésnél nem-e megy oda némi víz, szappan?


Vélemény: nem megbízható még rendes használat mellett sem. Csak tartós kapcsolatban és olyanoknak ajánlott, akiknél nem lenne katasztrófa egy gyerek felnevelése.

2014. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még nem vagyunk együtt hosszú ideje, de amíg nem biztos a kapcsolatunk nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, amúgy se de muszáj lesz! A párom mondta, hogy a volt bnőjével használták, de nem volt vele semmi gond, nem lett baba! De neten sok commentbe viszont olvastam h nem megbízható! Gumit egyáltalán nem szeretjük, a megszakítás meg a páromnak rossz!! Szóval nem tudom, hogy megpróbáljuk-e ezt a Pharmatex-et, nem akarok babát én 19 vagyok a párom 38!! köszönöm szépen azért nektek!
2014. jan. 12. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
csípni fogja a partneredet. mi is csak egyszer próbáltuk ki, többet se.
2014. jan. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz tôle gyereket, akkor nem szereted eléggé, hiszen nem gondolkodsz komoly kapcoslatban.

szerintem maradj a guminál.

meg keress egy korodbeli pasit.

én 37 vagyok, nagyon bejön egy 20 éves kiscsaj.

de max barátságban gondolkodom, pedig imádom.

2014. jan. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!