Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a PHARMATEX...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a PHARMATEX HÜVELYTABLETTÁRÓL? Alkalmazása? Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Macera várni 10 percet.
2013. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem a legbiztonságosabb módszer.

És akikkel beszéltem, azok mind azt mondták, hogy nagyon csípte őket és elég macerás volt, hogy minden együttlét előtt x idővel ugye fel kellett helyezni.

És orvos szájából hallottam, hogy nagyon sok páciensük, akik terhesek lettek, azok pont a Pharmatex miatt lettek páciensek.

Inkább használjatok óvszert!

Én amióta nemi életet élek, azóta védekeztem már óvszerrel is, de szedtem már fogamzásgátlót is és egyik mellett sem lettem nem kívántan terhes. Csak akkor, amikor terveztük is a párommal a babát.

2013. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira biztonságos, hogy elvileg be akarják tiltani...
2013. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha ugy hasznaljatok ahogy a betegtajekoztaton irja akkor nincs gond! A lenyeg, hogy nem szabad hagyni a fiunak, hogy benned menjen el...es tobb fele fajta van...van amelyik kiszaritja a vaginat illetve amelyik sikosit...keresd meg a neked megfelelot!
2013. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!