Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MIért írta ezt az orvos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért írta ezt az orvos?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt du. volt hasmenésem 1 szer.utánna már nem.6kor bevettem a fog.gátlómat nem vt semmi probléma kicsit fájt a hasam.Erre a nőgyógyász online azt irta h használjak 8 napig gumit.de miért ha utánna nem vt panasz? :S tényleg ezt kéne? help
2009. dec. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért írja mert a legjobbat akarja neked, és inkább néhány nap óvszer használat, mint az abortusz tortúrája..
2009. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok újra. Ha nem bízol az orvosban, akkor minek kérdezted meg?! Ennyi erővel bármit mondhatott volna, ha te már úgy is eldöntötted, hogy nem lehet baj...Én se feltétlen értek vele egyet, de még is csak ő a diplomás orvos és nem én és a kérdésed alapján gondolom te se:)
2009. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne kiírni, hogy VOLT?
2009. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én bízok benne,csak azt nem értem hogy ha utánna mégcsak székletem sem volt, akkor hogy távozhatna belőlem a tabi?és ha felszívódik akkor tudtommal 100%osan véd
2009. dec. 1. 18:30
 5/5 A kérdező kommentje:
*tabi bevétel után nem VOLT széklet
2009. dec. 1. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!