Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy fogamzásgátló abbahagyása után állapotos lehetek?

Figyelt kérdés
2 hónapja az orvosom tanácsára be kellett fejeznem a gyógyszer szedését,mit már 5 éve szedtem.A párommal még nem szeretnénk kisbabát.A megszakításos módszerrel vagyunk együtt,mert nem szeretjük az óvszert.Viszont a hét már érkeznie kellene a piros betűs ünnepeknek.De már szombat óta nagyon görcsölök és fájnak a melleim.
2014. jan. 13. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

én azt hallottam, hogy 2 lehetőség van:

1. megszűnik a hormon és felszabadul a szervezet. Ezért állítólag tabi abba hagyása után pár hónapig sokkal nagyobb az esély gyermekáldásra, mert több tüsző érik meg.


2. lassan múlik a tabi hatása és pont, hogy nehezen esik a nő teherbe mert nem tért magához a szervezet.


Ezeket én úgy hallottam, hogy igaz-e vagy sem arról nekem tapasztalatom nincs.

2014. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Tehát 35% esélyed van (ami elég sok!)

2014. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megvan az esélye, nem is kicsi.

Mert maga a fogamzásgátló, akár 1 nap alatt is képes kiürülni a szervezetből, ezért is baj, ha valaki akár egyetlen szemet is elfelejt bevenni, csak azoknak a bizonyos természetes folyamatoknak kellhet, de nem mindenkinek kell egy kis idő, hogy újra beinduljanak. Tehát a természetes ciklusnak, amit a fogamzásgátló addig kikapcsolt.

De ha te azok közt vagy, akiknek egyből beindul minden, akkor teljesen mindegy, hogy szedtél vagy nem szedtél vagy meddig szedtél fogamzásgátlót, ugyanúgy megszakítás mellett lehetsz terhes!

Tehát akár szeretitek, akár nem az óvszert, ha nem akartok még gyereket, akkor védekezzetek megfelelően, különben nem biztos, de esélyes szinte bármikor, hogy terhes leszel. És ha engem kérdezel, hogy mi a problémásabb vagy nehezebb dolog, óvszert használni szex közben vagy egy nem kívánt terhesség, akkor szerintem ehhez képest nem nagy cucc óvszert használni!

2014. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban kezdem el az új gyógyszer szedését.Az előző hónapban is ugyan ez volt,de akkor szerencsénk volt.Igaz akkor nem vette ki időben.Most viszont időben kivette,és még is most parázunk. :(
2014. jan. 14. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Erről jut eszembe, ha férjemmel nem feszem le, akkor ehetek teherbe? Csakk ézen fokva járunk és smácizunk. Ötlet? Félek a szeszuális léttől de akarok egy babát. Anyuék iskérik.


18N

2014. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!