Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss Nikoletta kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Két éven át szedtem fogamzásgátlót.Nyáron abbahagytam,2hónapig rendesen megjött,aztán most szeptemberben elmaradt,most pedig lassan október vége és még mindig semmi....

Nem védekeztünk,csak megszakítással.Vettem tesztet múlt hónapban,semmi.

Tudom,hogy csak egy orvos tudja megmondani mi a bajom...de most nem tudok elmenni,csak egy hónap múlva.

Amikor abbahagytam a gyógyszert nagyon pattanásos lett az arcom,és híztam.Most fogytam,az arcom tisztább lett.Lehet,hogy még mindig a gyógyszer?Járt már valaki így?



2012. okt. 23. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, csak az orvos tud biztosat mondani. Amúgy vegyél még egy tesztet a biztonság kedvéért, és amint lehet, irány a doki.


A megszakítás pedig NEM védekezés.


24/N

2012. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hanariko ***** válasza:
szerintem nagy eséllyel a gyógyszer az oka, nem a terhesség, de mielőbb menj dokihoz, ne az itteni válaszokra alapozz. (na, ezért nem ajánlják 15-16 éves kislányoknak a fog.gátlót) Utolsó mondatomat ne vedd magadra, csak egy bosszankodó megjegyzés... bár nem írtad hány éves vagy.
2012. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én már 21vagyok,nem lenne HATALMAS gond a baba,de most nem szeretnénk.Tehát megtartanánk,de nem a legjobbkor jönne,és még azért kicsit élni akarok.Hát tudom,hogy nem védekezés,de mondjatok olyat amiben nincs hormon(gyűrű,gyógyszer) az óvszer nagyon kényelmetlen egy több éves kapcsolat számára,és a spirál pedig nem egy fiatal nőnek való,aki gyereket akar.Tehát köszönöm a válaszokat,és várom,hogy valakinek volt e már ilyen.
2012. okt. 23. 16:18
 4/10 anonim ***** válasza:
"Nem védekeztünk" ezután a pont után tovább sem olvasok, a te hülyeséged, és igen, ha nem védekezel, lehetsz terhes. még megszakítással is. többet meg honnan a jó égből tudjunk, várd ki addig meg könyörgöm, védekezzetek.
2012. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kiírt cím,csupán figyelemfelkeltést szolgál...nem konkrétan ez a kérdés,hanem hogy volt e valakinek ilyen tünete a fogamzásgátló megvonása után.De köszi...:) kedves válaszaid vannak ahogy látom...
2012. okt. 23. 16:38
 6/10 anonim ***** válasza:
de könyörgöm, ha nem védekezel, akkor mire számítasz? nem gyk-n kell rinyálni, hanem védekezni.
2012. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rinyáltam? :) Én el fogom tudni tartani ha mégis az vagyok...de egy ilyen ember mint te,nem hiszem hogy nagy háttérrel rendelkezik,se azt,hogy nagyon rendezett lenne az életed ha így viselkedsz.Nem fogom tovább mérgezni a testem a sok hormonnal...tanultam belőle.Akkor ha ilyen okos vagy,mondd meg hogyan tud egy monogám pár normálisan védekezni,úgy hogy a nő ne pumpálja a testét tele hormonnal....tuti pasi vagy.....
2012. okt. 23. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki a Pharmatex/Patentex+megszakítás kombinációt. Az előváladékkal rendszerint elbírnak a spermicidek.


24/N

2012. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hú, te valami látó vagy, hogy így ismeretlenül tudod, milyen ember vagyok?

mellesleg létezik gumi, hüvelygyűrű (rendkívül alacsony hormontartalommal, olyanoknak is ajánlják, akiknek volt már pl daganatuk is), csak hogy párat említsek. mindezt nő létemre tudom.

2012. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok látó,de le lehet szűrni milyen ember vagy...én olyanhoz nem írok,amiről negatív véleményem van,mert ez az oldal arra van,hogy kicsit segíts a másiknak.Akár 13éves akár 60 akár 20.Miért regisztráltál?Hogy kritizálj másokat?A gyűrűben is van hormon,ugyan annyi,mint a gyógyszerben.Ha elolvasod a tájékoztatóban ugyanúgy trombózis veszély áll fenn,és közbeni vérzések.
2012. okt. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!