Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle tabletta! Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle tabletta! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Az orvosom többek között ezt ajánlotta, azt mondta sok fiatal szedi, nagy baj nem lehet tőle. Sajna egészségügyi okokból szedem, nem pont védekezés céljából, így nem repdesek annyira... Kérdésem az lenne, hogy ha pl meghízok tőle (bár azt írja nem lehet), akkor víz jön fel, ami könnyen leadható, vagy zsír? Első sorban olyanoktól kérdezem akik híztak már tabi miatt.

Egyelőre azt mondom az orvosnak egy három hónapos ciklust kipróbálok, utána meglátom jobb lesz e. Megtehetem, hogy 3 havit beveszem, és utána leállok, mintha sosem szedtem volna? Milyen mellékhatások jöttek ki rajtatok? Mennyire csökkenti a libidót?


2009. dec. 1. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem éri meg csak 3 honapig szedni. miért irta fel az orvos? en yaz-t szedek, az a yasminelle utodja. lehetséges, h hizol kicsit, mert az még olyan tabi, ami vizlerakódást okoz. de az elmulik, ahogy abbahagyod. szedtem regi tabit is, mercilont, en nem hiztam tole. mindenkire maskepp hat. ha latod, h hizol, akkor abbahagyod, és kész. nem kell megvarni a 10 - 20 kg - t.
2009. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én meghiztam tőle, ugyan is tönkre vágta a hormon rendszerem 1,5 évig. Alapbol husos teremtés voltam, de 16 évesene nem tett jót az a plusz hormom még, a nőgyogyi meg az mondta, hogy nem a gyogyszer az oka... persze-persze. nem is szedem már vagy két éve. most kezdek helyre állni. Tudom én is sokat hibáztam ez ügyben, de amikor mozgok, keveset eszem és hizok az már nem csak az én hibam. Úgy hogy vigyázz!
2009. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elvileg butaság h hízol tőle nálam a viszont a gyakorlatban is. egy éve szedem egy dekát nem híztam tőle...amúgy meg ha észreveszed hogy hízol akkor diétázni kell. azt hiszem kb 2-3hónap után jött egy libidócsökkenéses hullám de 1-2 hónap és elmúlt.
2009. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az ismerőseim nagyrésze azt szedi, a barátnőm is, eddíg mindekinek bevált :)

am mindenkire máskét hathatnak, bartánőmnek pl a triregol nem vált be...

2009. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!