Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex elég szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex elég szerintetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

5 év után most hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Babát szeretnénk, de úgy számoltuk, hogy augusztus-szeptember körül lenne jó, ha megfoganna, ugyanis addig lenne úgy pénz, hogy nagyobb lakást vegyünk, ahol már akár több gyerkőccel is tudnánk élni.

Azt számoltuk, hogy május-június körül elhagynánk minden fogamzásgátló eszközt, és amikor összejön, összejön, úgyse szokott általában rögtön. :)

Na és eddig kellene valami más. Gumit nem szeretnénk, és akkor jutott nekem eszembe a Pharmatex. Nem lenne gond, ha hamarabb is megfoganna, de szerintetek mennyire jó ötlet ezzel védekezni odáig is, hogy a terveket tartani tudjuk? :) Vajon mennyi esélyem van "idő előtt" teherbe esni?


Köszi a válaszokat!


2014. jan. 15. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, sztem a gondolat ok, nem olyan sok max 20% .
2014. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel megvan a terv, hogy is lenne jó, általában tuti nem az lesz! Így nagyon is esélyes,hogy hamarabb megfogan,főleg,hogy a Pharmatex nem túl megbízható.
2014. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem inkább ne tervezgessetek, mert fogamzásgátló után esélyes, hogy nem is esel teherbe jó ideig, mert ugye teljesen rendbe kell jönnie a szervezetednek és a hormonháztartásodnak, ami valakinek elég lassan megy. (persze kívánom, h ez nálad ne így legyen :)) szóval számolj azért vele, h lehet többet kell próbálkozni.

a pharmatex nem annyira megbízható, talán még a megszakításos jobb, ha a partnerednek nem gond.

2014. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)


Azért is így gondoltuk, mert hátha nyár elejéig beáll a szervezetem megint, mégis csak fél év. És akkor még onnan 3-4 hónap alatt csak összejön. Szóval összesen ez 8-9 hónap, míg terhes lennék, addig csak rendben beáll. :)


De ha hamarabb akar jönni, akkor hamarabb jön, ezt is megbeszéltük, csak kíváncsi vagyok, mások mit gondolnak, vagy akár mit tapasztaltak! :)

2014. jan. 15. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Pharmatex és megszakitás, igy tökéletes lesz!
2014. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!