Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pharmatex mennyire megbízható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pharmatex mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Tabit nem szeretnék szedni.Barátom meg annyira nem rajong az óvszerért.Vagy esetleg más fogamzásgátlókat tudnátok ajánlani?

2014. jan. 15. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Akárhányszor használtam, nem lettem terhes.
2014. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát az egyik legkevésbé biztonságos szer. van is erröl %-os táblázat a neten. Jobb mint a semmi de ajánlatos megszakitással együtt alkalmazni ugy azért biztosabb. egyik barátnöm kétszer lett mellette terhes. hüvelygyűrű? ha még 5 éven belül nem akarsz szülni lehet spirált is feltetetni.
2014. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a pharmatex nem sokkal jobb, mint a semmi, nem javaslom. Pesszárium esetleg?
2014. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már h ne lenne nem sokkal jobb? Ha a pasi meg tudja szakítani, akkor minden ok, sőt, terméketlen napokon csinálják... a terhességhez elég sok minden kell, akik tervezik, azoknak is hónapok kellenek hozzá, még úgy is, h nincs semmi baj. Amúgy meg peteérés és beleélvezés mellett is 2o% cask!
2014. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Utolsó, amit leírtál, azzal egyetértek egy stabil, érett kapcsolat esetén, ahol nem gond, ha mégis becsúszik egy baba. Azt viszont nem tudjuk, hogy a kérdezőnél ez-e a helyzet. De aki igazán védekezni szeretne a terhesség ellen, az szerintem jobban teszi, ha biztosra megy. Megszakítás mellett is lehet teherbe esni. És igen, abban igazad van, hogy sokan sokáig próbálkoznak, mire sikerül teherbe esniük. De biztosan te is hallottál már olyanokról is, akiknek véletlenül jött össze, pedig nem akartak gyereket, esetleg védekeztek is. (Van közeli barátnőm is, akinek úgy született kisfia, hogy idézem: "a fene se gondolta volna, hogy a gumi nem lesz elég".)
2014. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, ezt nem tudni. Akkor igaz a hozzászólásom, ha húszon túliakra vonatkozik. Tiniknek gumit javaslok, nana:)
2014. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 évig védekeztem pharmatexxel, meg néha megszakítással. Nem lettem terhes. Már Másfél éve nem védekezünk. Így sincs semmi.


Jó ideje kiderült hogy nem lehet gyerekem. Tehát nálam szerintem nem jelentett semmit, hogy használtam...


Azt írja a betegtájékoztató, hogy ha rendeltetésszerűen használják akkor véd. Barátnőm majdnem 6 évig használta. Nem lett terhes.


27/N

2014. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi anno rövid ideig használtuk és csak megszakítással (méhész is így ajánlotta csak), és így nem lett terhes a barátnőm, viszont elég körülményes a használata.
2014. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobb mint a gumi... annál bármi jobb. De nyilván csak komolyabb kapcsolatban.
2014. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy kipróbálom majd:)Igaz csak 2 hónapja vagyok együtt a barátommal,de az óvszert azt nem szereti.Nem tudom,hogy meddig leszünk együtt.Ilyen alkalmi kapcsolatok engem sosem érdekeltek.Nagyon parázok a nemi betegségektől!
2014. jan. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!