Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hormonmentes fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hormonmentes fogamzásgátlókat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy fiatal lány vagyok, szeretnék találni valamilyen hormonmentes fogamzásgátló készítményt vagy olyat ami nem tesz kárt a szervezetemben. Gumin kívül persze... Ty!

13 (L)


2009. dec. 2. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

ugye tudod hogy azt a pasit aki hozzád ér, lecsukják kiskorú megrontásáért? ha igen, akkor gondolkozz el azon hogy nem túl korai e..

na eggyit a szentbeszédről.

szal óvszeren kívül elég kevés olyan fog.gátló eszköz van amihez Te is hozzájuthatsz (enyi idősen)

használhatsz pesszáriumot (meg ne kérdezd hol vedd, fogalmam sincs), vannak olyan sikosítók, amikben spermaölő van, de az ink gumival együtt szokás használni, önmagában kevéske..

ugye Te nem akarsz még szexelni? :$

2009. dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

amugy a gooogle a barátod :P


[link]


első

2009. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ó nagyszerű... Még egy rißi. 12 évesen nem bírjátok ki szex nélkül? Legalább töltenéd be a 14-et, hogy szegény tudatlan pasidat ne lehessen lecsukni liliomtiprásért...
2009. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia. tök rendes csajnak tűnsz, írni is tudsz, ésmég a védekezésre is odafigyelsz. tisztában vagy a hormonos és a hormonmentes dolgokkal. ritka az ilyen, őszintén. sztem ne rontsd el magad azzal h ilyen fiatalon lefekszel vkivel.
2009. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
mi vaaaaannnnn??? 13 évesen???? basszus, ez k.urva durva. és akkor még én lettem leszólva, h savanyu a szőlő, mert 18 évesen vesztettem el. tudod mit? csináld megszakitással, ugy biztos nem leszel terhes :D:D lol
2009. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félreértettetek... nem akarok még lefeküdni vele, de ha majd sor kerülne rá akkor jó lenne azért tudni hogy mi legyen a teendő. A presszáriummal kapcsolatban, amit a googles linkelt mi a véleményetek/tapasztalatok? Vannak más módszerek is? Hormonmentes tabira gondolok itt lényegében ha létezik ilyen egyáltalán...
2009. dec. 2. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
13 évesen ne pesszáriumot hasznalj. meg később se, azt akkor lehet, ha már szültél. de sok vele a gond, fertőzés, meg stb. én fiatal korban a gumi + hüvelykupra szavazok.
2009. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gumi+hüvelykép értelmetlen macera. még feldugdosni ezt-azt szex előtt....minek? mikor ott a gumi és azt arra találták ki h védjen. az első szexed legyen inkább gumival, az könnyű, egyszerű, ésmég a fertőzésektől is megvéd. és nemkell előttwe kúpokat dugdosni a hüvelyedbe se.

hormonmentes tabletta pedig nincsen

2009. dec. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!