Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumiban egyszerűen nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumiban egyszerűen nem tudom élvezni a szexet, még ultravékonyban sem, a barátnőm viszont nem akar tablettát szedni mert nagyon érzékeny az ilyen hormonbombákra és már volt ilyentől egy komolyabb betegsége. Hogyan védekezzünk?

Figyelt kérdés
Csak a megbízható módszerek érdekelnek...valaki segítsen...

2014. jan. 18. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

mit nem élvezel? kamu vagy


30+F

2014. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mi is pont így voltunk barátommal. Ő is váltig állította, hogy nem élvezi gumiban, de én nem tágítottam. Néhány hónap múlba hozzászokott. Ez is csak megszokás kérdése.
2014. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Pharmatex cuccokat eléggé leszólják az itteni okostojások, de azoknak üzenem nézzék meg a pearl indexét.
2014. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
93%
A dolog nagyja szerintem fejben dől el. Próbáljatok meg minél jobban egymásra hangolódni. Ha úgy állsz hozzá, hogy neked gumiban nem jó akkor nem is fog az lenni.
2014. jan. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Önmegtartoztatás? Se--bekuki? Kézimunka? Nyalifali?
2014. jan. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) #5 sajnos önmegtartóztatás nem megy, se..bekuki undorító, a másik kettő meg már kevés
2014. jan. 19. 00:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a. Szokja meg a gumit. Ez lenne a legjobb.

b. Pharmatex + megszakítás (megbízható, de körülményes és gustustalan amikor a kúp tartalma folyik ki szex után... meg engem csíp is)

c. pesszárium + megszakítás

2014. jan. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Vagy ezek(gumiba belemész) vagy váltasz bnőt! Nem várhatod el, hogy tabit szedjen. Pláne nem így, hogy volt komolyabb betegsége.


Viszont azon gondolkodj el, hogy ha valaki vagy az életben, kaphatsz szexet gumiban akár mindennap, más lányoktól. :)

2014. jan. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
akkor szállj ki időben. nálunk is ez megy, mert hasonló a gond mint nálatok, gumi nem, tabletta nem, pharmatex csíp, spirál nem, marad a kiszállás. idáig még 0 kaparáson voltam. tehát hatásos volt az időbeni kiszállás.
2014. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A Pharmatex egy spermicid krém, amiknek a Pearl-indexe 2-18. Ez azért elég magas. A saját weboldalán lévő adatoknak nem kell hinni, a cég által pénzelt kutatással tudja alátámasztani.

A fogamzásgátló tabletta Pearl-indexe 0.1-0.5 - azaz nagyságrendi különbség van a kettő között.


Milyen betegsége volt a barátnődnek? Ha emésztőrendszeri problémát okozott, akkor a hüvelygyűrű vagy az injekció jöhet szóba, ezek ugyanúgy hormontartalmúak, mint a tabletta, csak kikerülik az emésztőrendszert. Ha más jellegű problémáról van szó, pl.trombózis, akkor viszont semmilyen hormonális fogamzásgátlás nem jöhet szóba.

Ez esetben a pesszárium+spermicid krém lehet hatékony, esetleg még megszakítással kombinálva.

De a legjobb megoldás az lenne, ha megtanulnád gumiban élvezni a szexet. Maszturbálással tudod ezt gyakorolni.

2014. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!