Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki soha többet nem akar szedni fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk problémája volt vele,vagy nem szedhet. Ha igen, mi az oka? Milyet szedett?
2013. okt. 26. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, én.. Mercilont, meg Yaz-t..
2013. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van.


F

2013. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Deciorát szedtem 3 hónapig és kb 6 hónapra eltüntette a libidómat! Borzalmas volt.. Csak most kezd helyreállni a szexuális életünk..
2013. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, én.

Majdnem ráment az életem (trombózis). Halálomig vérhígítót szedhetek miatta.


Volt kivizsgálás mielőtt felírta. Leiden-t is néztek, negatív volt. Utólag a többi genetikai faktorra is szűrtek, azok is negatívak lettek - protombin stb.

Csak és kizárólag a fogamzásgátló okozta.

Se túlsúly, se dohányzás, se mozgásszegény életmód, se repülő, se csonttörés, családi anamnézisben se szerepelt trombózis... és mégis.

2013. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én soha többet nem fogok szedni. Minden héten min. 2szer hüvelygombám volt. Csak szoknyában tudtam járni,mert rögtön viszkettem a nadrágtól,ah felvettem. Minden félévben előjött a körömgomba.Refluxom is volt és savtúltengésem,teljesen kiszáradtam ott lent,mint egy klimaxos. És nemi betegséget is elkaptam az akkori hosszú kapcsolatomtól.
2013. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaja, nekem is 2x volt hüvelygombám, 3 év alatt, ami szerintem sok.. nulla libidó, depresszió, ájulás, lilán látás, állandó fejfájás, hüvelyszárazság..


első vok

2013. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiatalkorban tri-regol-t szedtem, abbahagyása után mindjárt terhes is lettem- most 19 éves a bébi. úgy döntöttem, hogy többet az életbe nem mérgezem magam ilyen bogyókkal. inkább szálljon ki az apuci a villamosból még a végállomás előtt. ez megy azóta is .
2013. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!