Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kontaktlencse viselők, ki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kontaktlencse viselők, ki az akinek egyáltalán nem okozott gondot fogamzásgátló szedése alatt a lencse hordása? Milyen tablettát szed?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, milligestet szedek fél éve, és azóta kitágultak az erek a szememben, érzékeny, könnyen pirosodik, és ha kontaktlencsét hordok, néha érzem hogy benne van a szememben. A szemész szerint is a tabletta miatt van, mert előtte nem volt ilyen problémám. Ha másik tablettát iratok, megoldódhat a probléma?
2009. dec. 3. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a 3. levél Lindynette 20-at, de nem vettem észre semmi ilyesmit. Éjjel-nappali lencsém van.
2009. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
egy fogamzásgátló tabletta nem függ össze a kontaktlencsével. Menj el nőgyógyászhoz másik tabiért.
2009. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nálam a Lindynette mellékhatásainál ott van, hogy előfordulhatnak kontaktlencse viselési panaszok.
2009. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szeretném kérdezni, hogy azóta, másik tablettával megoldódott-e a problémád? :)

Én másfél hónapja kezdtem el Milligestet szedni, nagyjából azóta eresedik be és a kontaklencse íriszről lelógó része alatt is bevörösödik a szemem. Ma voltam az optikusnál és ő is mondta, hogy simán lehet tőle. Remélem, ha majd legközelebb alacsonyabb ösztrogéntartalmú tablettát kapok, elmúlik, ugyanis előtte Lindynettet és Symiciat szedtem, akkor szerencsére semmi ilyen nem volt...

2014. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!