Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Titeket ez nem idegesit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez nem idegesit?

Figyelt kérdés
engem már nagyon idegesit, h itt koptatom a pofámat sok egészségügyis családtaggal a hátam mögött, és nem értik meg egyesek, h a megszakitás NEM VÉDEKEZÉS!!! ha az lenne, akkor nem lennék olyan hülye, h drága tablettara, meg óvszerre költsek!!
2009. dec. 3. 15:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Azért költesz rá h belehessen fejezni rendesen.
2009. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nem, nem azért. egyébként végigidegeskedném az egész honapot, h megjon-e vagy nem.
2009. dec. 3. 16:00
 3/27 anonim ***** válasza:

Figyelj, eleve törölném az ilyen jellegű kérdéseket, mármint a "megszakítással védekeztem lehetek terhes?" címűeket. Igen, bármikor lehetsz terhes, itt már mindent olvashattunk: gumi mellett, ami ki sem szakadt, tabi mellett, amit rendesen szedtek, megszakítással, persze időben kivette. Terhességre mindig van esély, menstruáció alatt is. Persze hol kisebb-hol nagyobb ez az esély, de mindig ott van. Ergo az nem lesz terhes, aki nem él szexuális életet. De hogy ezen mit nem lehet megérteni, na erre válaszoljon valaki.

Mellesleg attól jobb lesz a kérdezőnek, ha 10 emberből 5 azt mondja, hogy igen terhes lehetsz, 5 meg azt hogy nem? Nem hinném.

2009. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%

Minek koptatod a pofád?

Ha nem akarod és csak idegeskedsz.

Csinálj inkáb valami hasznosat. Például menj szülni.

2009. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

aki hülye...


az ilyen kérdéseket már egyszerüen kiikszelem...

ugyis következő kérdésük az lesz,hogy pasi nem akarja a gyereket,mitcsináljon,hogy mondja el,stb stb stb...


unalmas


lenne csepp eszük,felelősségtudauk,akkor nem csinálnák ezt...

22/L

2009. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
annyira idegesitő, h engem meg leszólnak, ha az óvszert ajánlom, meg hülye vok, h tablettat szedek, mert szetroncsolja a szervezetemet. egy abortusz meg egyaltalan nem veszélyes, mi?? egy kommentelo azt irta, h a megszakitásos védekezés 99 % - os hatékonysággal bir. ez azért nevetséges.
2009. dec. 3. 16:08
 7/27 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját sorának kovácsa. Nem kell rajta hőbörögni, mindenki tegyen csak a belátása szerint, aztán ha terhesek lesznek az az ő bajuk.

Amúgy, csak úgy zárójelesen, a tabi szerintem sem egészséges, akármilyen kicsi hormontartalmú szuperpirula, én gumipárti vagyok.

2009. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Tényleg nevetséges, hogy egyesek tényleg ilyen butaságokat terjesztenek...még hogy 99%-os biztonság. Jó, hogy nem biztonságosabb a guminál a megszakítás, nem? :) Őszintén, aki hülye, rá kell hagyni. Egyébként én sem akarok tablettát szedni, amíg nem lesz meg mindkét gyerekem (már 1 van), nehogy gondot okozzon, de akkor meg muszáj óvszert használni. Aki nem választja ezt vagy azt, annak előbb-utóbb következménye lesz. De ne stresszeld magad, nem lehet mindenkit "megmenteni", mert van, aki csak a saját hibájából képes tanulni.
2009. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
De mivan ha nem is zárkóznak ők el ilyen mereven a gyerek ellen mint te? Nem istencsapása a gyerek!
2009. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mert buták.A mások példája előbbre való mint a valódi válasz azaz:én megszakitottam és nem lettem terhes nyugi te sem leszel(fiu vagyok).És aztán valami szöget üt a fejébe és meg kérdezi mert a keresőt nem tudja használi.
2009. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!