Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok olyan fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan fogamzásgátló tablettát ajánlani ami nem okoz libidó csökkenést vagy durva mellékhatásokat?

Figyelt kérdés

Korábban Sensonette-t szedtem de már hiánycikk nem kapható helyette keresek vmi másikat amitől nem hízok és nem csökken a libidóm, amit ennél a fajtánál sajnos tapasztaltam.Nektek mi vált be?(nem számít az ár)

Vagy maradjunk a gumi mellett?



2014. jan. 22. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az a baj ezt nem lehet tudni kinél melyik mit okoz. Arra nincs mód hogy midnet kiprobálj, mivel a mostanitól volt ilyen gond igy nagy rá az eésly hogya többitöl is lenne. probáld ki esetleg a hüvelygyűrűt ha az sme akkor sajnos marad a gumi.
2014. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hüvelygyűrűt semmiképpen! Irtózom attól a gondolattól hogy vmit felhelyeznek nekem idegen tárgyat.

Nem mindig tapasztaltam a libidó csökkenést de észrevettem mióta nem szedem sokkal kívánósabb lettem.Persze lehet az új partner miatt is, de mérgezni se szeretném magam viszont így meg rendszertelenül jön meg késik vagy nagyon vérezek mikor nem szedem a bogyókat.Még esetleg várok több választ is. Köszönöm előző!:)

2014. jan. 22. 10:20
 3/13 anonim ***** válasza:
huha akkor ebben az esetben ne is szedd, inkább vizgsáltasd ki amagdat mert valószinüleg hormon probléma áll a hátterében. endokrinológushoz menj jobb elöbb tudni ugy angyobb rá aze ésly hogy nem kell éveket várnod rá hogy babád legyen majd egyszer. ráadásul vannak olyan homron problémák amiknek egyéb káros egészségügyi következményei vannak.
2014. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az normális ha már nem szedem nem jön meg teljesen pontosan..hanem 1-2 napot késik...

de már egyből szaladjak orvoshoz?Miért ne lehetne babám?

2014. jan. 22. 10:54
 5/13 A kérdező kommentje:
nem híztam el ha az miatt írtad.csak már nem vok 45 hanem 50 kg.de az a cigi letétele miatt van hogy felszedtem 3-5 kg-t
2014. jan. 22. 10:59
 6/13 A kérdező kommentje:
peteérésem is volt mindig olyan nem volt hogy nem jött meg.
2014. jan. 22. 11:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Dienelle teljes mértékben bevált, de igaza van az előttem szólóknak. Teljesen egyénfüggő. Azért mert nekem jó volt, még nem biztos, hogy mindenkinek az lesz.
2014. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a súly sajnos nem mérvadó én is vékony vagyok mégis pcos, a fogamzásgátló csak rontott rajta de persze akkor még nem tudtam a betegségröl. 5 éve küzdünk babáért.
2014. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Óh sajnálom.:/

Hogyhogy rontott rajta?

Az ösztrogént tartalmaz...

Akkor inkább ne szedjem?Ha pár év múlva szeretnék csak gyereket.

2014. jan. 22. 11:38
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem anno nőgyógyász javasolta régen évekkel ezelőtt hogy szedjek fogamzásgátlót úgy beáll a menstruációm pontosan és volt régen cisztám is de már nincs mert akkor voltak pecsételő vérzéseim nem múlt el a vérzésem azóta lefagyasztották.Szedtem jasminellet triodenát tabit sokáig de fájt tőle a fejem ezért átálltam sensonettre aztán ez meg megszűnt...ez egész jó volt míg elnem ment a kedvem a szextől.
2014. jan. 22. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!