Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek így is lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nos,én tegnap együtt voltam a barátommal.Én az ágyon voltam,míg a barátom a fotelban ült...

Én bugyin keresztül simogattam magam,DE láttam,hogy a barátom is simogatta magát a fotelba,és volt előváladék,de nem tette belém,és nem ment el!!!JAJ aggósom,hogy terhes lehetek,hisz láttam a váladékot!!

(Ez volt a poén) De komolyan! Titeket nem idegesít ha valaki ennél még hülyébb kérdéssel jön??Néha azon gondolkodom,hogy akik ilyesmi kérdést tesznek fel azok komolyan is gondolják,vagy csak a poén kedvéért csinálják??Szerintetek?


2009. dec. 4. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tény, rengeteg ilyen kérdés van. Többek között azért, mert itt az oldalon állandóan azt írják, hogy gyakorlatilag mindentől teherbe lehet esni. Persze a kérdezők is hibásak, miért nem néznek utána, na de itt is túlzásba viszik.
2009. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, ha ilyen dolgokkal nincsenek tisztába akkor ne csinálják...
2009. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
engem az idegesít hogy ez a harmadik ilyen kérdés a héten.
2009. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan kérdésből is tele a padlás, amik azt firtatják, hogy ebből meg abból a kérdésből miért van annyi. Csak szólok.

Egyébként meg miért ne lenne? Elkezd kefélni, de az alap dolgokkal sincs tisztában. Persze, hogy utána kezd el gondolkodni, és akkor kérdezget marhaságokat.

Nem védekezik, be van nyomva, drogozva, megdugatja magát 8 pasival, aztán megkérdezi, hogy terhes lehet -e.

Őszintén szólva a dolog csak annyiban érdekel, hogy jó kedvre derít, hogy ennyi aberrált van, és hogy én nem vagyok az.

2009. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előváladéktól is teherbe lehet esni. itt a pearl - index.


A 100 nőnél egy évig

alkalmazott módszer A módszer használatának egy éve alatt terhessé vált nők száma

Nincs fogamzásgátlás

85

Megszakítás 35

Ritmus (naptár)

14-40

Rithm (billings)

15.5-32

Spermicidek 5-20

Méhszájsapka 7-11

Óvszer 3-4

Női óvszer

1-5

Pesszárium spermiciddel

2-3

Rhythm (hőmérőzés)

0.5-3

Injekció 0.03-2

Hormonális IUD

0.05-0.1

Tabletta 0.1-0.5

Sterilizáció 0.1-0.3

Implantátum 0

2009. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért vannak ilyen hülye kérdések, mert sok a fiatal tudatlan az oldalon. Akik már szeretnének, vagy már egy jó ideje szexuális életet élnek és fingjuk sincs az egészről, de attól nagyok és "felnőttek lesznek", ha már 13-14 évesen szexelnek... -.-


20/L

2009. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!