Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a neten árusított fogamzásgátlókról?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos oldalon hirdetnek Lindynette 20-as tablettát, akár azonnal is tudják küldeni. Szerintetek megbízható helyről való és nem átverés? Az orvosom szabadságon van és sürgősen kellene szereznem, akár egy havi adagot is.
2009. dec. 4. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg az tuti.Nem biztos hogy az van benne amit ígérnek...
2009. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert az orvosod szabin van,még a másik doki is ki írhatja...nekem van amikor a körzeti doktornőm írja ki...
2009. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem, ha nincs felbontva, akkor csak megnézném, h lejárt-e, és ha nem, és tényleg nem lenne mas megoldas akkor megvennem.
2009. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: Rendes a körzetis orvosotok, a mienk elég körülményes, és nem ilyen egyszerű nála gyógyszert iratni! azért köszi a tippet!
2009. dec. 4. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Ha a körzeti orvosod nem írja ki,nyugodtan menj nőgyógyászhoz..Nem csak a fogadott orvosod írhatja ki,hanem a helyettese is.Amikor egy doki szabira megy ,mindig van helyettese akit ilyen ügyben el lehet érni...
2009. dec. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a körzeti orvos s€ggfej, menj másikhoz. Kérd kki a kartonod... Hidd el, pikk-pakk kiírja, mert ebből él.
2009. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A netről nem szabad gyógyszert venni, mert jó esetben placebó, rosszabb esetben méreg...
2009. dec. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha fórumon találtad, nyugodtan vedd meg, semmi baja nem lesz. én is adtam már így el mert a nyakamon maradt mert nem vált be. kidobni nyilván nem fogom és így én is meg más is jól járt mert olcsóbban kapja meg és semmi baja a gyógyszernek. majd ha a gyógyszertárban visszaveszik pénzért és nem csak behajíthatod egy erre a célra kialakított szemetesbe, akkor nem fogja senki neten árulni. azt meg magasról lszarom hogy nem legális, elég sok nem legális dologról lehetne beszélni amit a gyógyszergyártók meg a kormány meg sok fontos ember csinál és tízezerszer súlyosabb dolog.
2009. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!