Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevegyem-e a 72 órás tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevegyem-e a 72 órás tablettát? (többi lenn)

Figyelt kérdés

A menzeszem 7. napján együtt voltam a barátommal. Túl nagy volt a hév,és hát pár lökésre betette gumi nélkül (Tudom,felelőtlenek voltunk,nem kell a letolós szöveg, már bánom...)


Van esély a terhességre, ez tény...Ezért is gondolkodom a 72 óráson, DE:

A helyzet az, hogy féléven belül már egyszer szedtem be Escapelle-t(kiszakadt az óvszer)...


Mit tennétek a helyembe?


Normális válaszokat szeretnék, tudom, hogy hülye voltam...

Köszönöm.


2014. jan. 28. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdeznék egy nőgyógyászt.
2014. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bevenném. Fél év után nyugodtan bevehetsz még egyszer. És ha felelősen védekeztek, akkor nagy valószínűséggel évekig nem lesz ilyenre szükség.

Nekem több mint tíz év alatt kétszer volt rá szükségem. De az a kettő három hónap eltéréssel volt. Persze kiborultam, de semmi bajom nem lett tőle. Inkább ez, mint egy gyerek.

2014. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mérlegelj!

Aszerint dönts, hogy mit tennél, ha becsúszna. Megtudnád-e tartani, vagy sem? Képes lennél-e egy abortuszra, vagy sem?


Egy abortusznál mindenképpen kisebb terheléssel jár a tabletta, még akkor is, ha fél éven belül veszed be belőle a másodikat.

2014. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Bevettem.


Nem tudnám felnevelni, nem vagyok még kész az anyaságra.


De megfogadtam, soha többet ilyet nem csinálok...Nagyon jó gumi nélkül, de nem éri meg... Hülyék voltunk...


Majd írok még, hogy megjött-e, meg stb.

2014. jan. 28. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!