Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abba hagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abba hagyása után, normális hogy első alkalommal rendesen megjön a menstruációm, de a második már elég sokat késik?

Figyelt kérdés

3 évig szedtem, és egészségügyi okokból hagytam abba. Első alkalommal napra pontosan 28 napra jött meg, most meg, második alkalommal meg késik. 33. napnál tartok.

Igazából attól félek hogy teherbe estem. Párommal védekeztünk minden alkalommal, de ki tudja milyen baki csúszhatott be amit észre se vettünk... :S

Azt hallottam hogy tabi elhagyása után "könnyű bekapni a legyet". (tesztet még nem mertem csinálni) Szerintetek mennyi esély van erre?

21/L


2014. jan. 28. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
éppen az h nem könnyű, van akinek évekig nincs is peteérése....
2014. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Változó. Valaki tényleg termékenyebb lesz, de van aki sokáig "meddő".

Teszt kell.

2014. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. Teljesen normális, hogy hónapokig is elmarad utána, nekem is volt ilyen.

Ha 4-5 hónapig sincs semmi, elmehetsz orvoshoz, ír fel peteérésserkentőt, és meg fog jönni.

2014. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha továbbra sem jön meg akkor tényleg teszt lesz. De azért kicsi az esély hogy gumi mellett teherbe esek igaz? Mondjátok hogy így van :)
2014. jan. 28. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy abbahagytad, nem lesz nagyobb esélyed gumi mellett áldott állapotba kerülni, mintha sose szedted volna.

Csinálj tesztet, ha ez megnyugtat, vagy hogy időben felkészülhess valamilyen döntésre.

2014. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, kicsi az esélye hogy gumi mellett terhes vagy. -.-

De most komolyan.... mit vársz?

2014. jan. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi az hogy mit várok? :D A gumi se 100%os védelem.
2014. jan. 30. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!