Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex, pesszárium és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex, pesszárium és egyéb spermicidek, megszakítással kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

A pesszárium mellé speciális spermicidet kell használni, vagy megfelelő a pharmatex is? Milyen tapasztalataitok vannak ezekről? Hol szereztétek be a pesszáriumot?


Megszakítással párosítva jó a pharmatex?


Az igazság az hogy még szoptatok, de már van mensim, fél petefészkem van meg, és mellette megszakítás és pharmatexre gondoltunk, de kételkedem hogy ez elég lenne. A pesszáriumon gondolkodom, de nem tudom, hogy hol lehet beszerezni, milyen paraméterei vannak, stb.


Gyógyszert nem szedhetek betegség miatt, az óvszert nem szeretjük, alig érezzük egymást, és engem dörzsöl is, a gumiszagról nem beszélve.


Mit javasoltok? Ez a kettő, vagy három együtt elég?


Babát még 1 évig nem szeretnénk újra.



2014. jan. 28. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem is ismerek más spermicidet... szóval jó a pharmatex. de ha van pesszi, és pharmatex is, akkor nem is kell a megszakítás.
2014. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pharmatexet körülményes használni (tisztálkodásra odafigyelni, síkosító kilőve stb.), de megszakítás mellett nem szabadna, hogy baj legyen. Mi anno használtuk a barátnőmmel megszakítással (a nőgyógyász is csak így bólintott rá) és nem volt problémánk.


Szerintem beszélj a nőgyógyászoddal, ő mégis többet tudna mondani!

2014. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, szerintem is beszélek majd vele.


Csak azért írom, hogy ha más olvassa, tudja, hogy Pharmatexből van síkosítós változat is.

2014. jan. 29. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a kúpot használod, az sikosítóként is használ... de ha kívánod a párodat, akk minek a sikosító???
2014. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert szoptatok, és ilyenkor nem nedvesedik úgy az ember, a magas prolaktin miatt. Kívánhatom akárhogy, elmegyek már 5 perc alatt, ha együtt vagyunk, de a nedvesedés más tészta.
2014. jan. 29. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, ezt nem tudtam, bocsi:) a lényeg h a kúp ahogy elolvad odabent, nagyon tud sikosítani:)
2014. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát a Pharmatextől lett a barinőm terhes ,most 8 hónapos !

szerintem abszolut nem biztonságos!!

Egy nagy FOS!!!!

2014. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pesszáriumot külföldről lehet rendelni. Több méretben van, így szükséges orvosi vizsgálat, hogy neked mekkora kell. Aztán már recept nélkül meg lehet rendelni a pharmafutáron keresztül. Úgy emlékeszem 36 euró, de "örök életű".


Van egy pesszáriumhoz hasonló eszköz, a lea contraceptívum. Ebben az a jó, hogy csak egy méret van, ami mindenkinek passzol, így nem kell orvos hozzá.

Innen lehet rendelni: [link]


A pesszáriumhoz is és a leához is tudtommal bármilyen spermiid használható kiegészítésként, de a leás oldalon lehet rendelni egy olyan fajtát, amiben csak tejsav van, így kevésbé irritáló. Én azzal szoktam használni a leát.

2014. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!