Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha rajtam nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsomfel kérdése:

Lehetek terhes ha rajtam nem volt semmi, rajta volt alsónadrág?

Figyelt kérdés
Később levette és csak egyszer megérintett ott de nem hatolt be meg semmi es csak előváladék volt. Szerintem kb. semmi esély, de megnyugtatásra van szükségem.
2014. jan. 29. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rossz neked. De komolyan.
2014. jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hasznos választ is kaphatok?

Tudom jönnek a hülye válaszok, de úgy gondolom ez az oldal azert van hogy olyan kérdéseket is feltegyünk amit máshol nem akarunk mert bután hangzik.

2014. jan. 29. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz, kizárt :-)
2014. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az órási hiba, hogy nem vagy biztos a dolgodban (elvégre nem lenne kérdés).


A szexuális szabatosság olyan luxus amit az egzisztenciával rendelkező nők vagy a gazdag családok leányai engedhetnek meg maguknak. Ha valami baj lesz ők leperkálják a pénzt az abortuszra vagy felnevelik a gyereket.


A szex egy csodálatos dolog. De kemény felelősség is. És ezt a felelősséget csak úgy lehet tiszta lelkiismerettel vállalni, ha biztos vagy a dolgodban. Mert sokszor lesznek még parás helyzetek az életben, ha mind végig tutulod, akkor bedilizel.


Nem. Most még nincs bajod.


De nagyon erősen ajánlom neked, mint nő a nőnek, hogy tanulj. A szexről, a tested működéséről, hogy legközelebb tudd, hogy lehet és nem lehet. Itt azért is kapufa egy ilyen kérdés, mert nem voltunk ott, nem ismerjük a körülményeket. És sokszor itt is csak tippeket lehet adni.


Te vagy az aki átéli amit át él és nem mi. Te tartozol felelősséggel magadért és azért aki megfogan.

Legközelebb légy okosabb és kiműveltebb ebben a témában, mert így hamar elvérzel a szexualitásban.

2014. jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz.
2014. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz. A másik pasitól, akivel dugtál.
2014. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemhinném... De ezek után okosan!
2014. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"csak egyszer megérintett ott de nem hatolt be meg semmi es csak előváladék volt."

Igen, lehetsz terhes.

Kicsi az esélye, de lehetsz.


Sajnos az ilyen emberek szaporodnak - a normálisak meg nem mernek gyereket vállalni.


Ha már se gumi, se fogamzásgátló (minek is) - akkor legalább alsóruha + farmer maradjon mindig az egyik játékoson.

A mindig az azt jelenti, hogy egész idő alatt!

2014. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!