Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek attól terhes, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek attól terhes, ha a barátom előváladéka hozzám ért? Rajta ültem. Volt rajta alsónadrág, rajtam viszont nem volt semmi. így izgattuk egymást, és éreztem, hogy nedves lett. Így semmiképp sem kerülhet belém spermium?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 11:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Jézus Mária. Nem, attól nem lehetsz terhes, ha csak hozzád ér. Attól viszont igen, ha beléd megy. A bőrödön át nem szivárog a méhedbe a spermium.
2009. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Szeplötelen fogantatásról egyről tudunk, nem te leszel a második.

De ha azt sem tudod, hogyan lesz a gyerek, akkor figyelj a biológiaórán.


Tehát nem vagy terhes

2009. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
2009. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
szerintem 3as ikrek lesznek -.-
2009. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, ennél azért több kell egy gyerekhez :)
2009. dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha egy kevés spermium valahogy (folyamatosan nedves utat kapva) be is jut a hüvelybe, ott túl tartósan gyengítik a kedvezőtlen körülmények, és hosszan kellene utaznia a helyes irányba. Elenyésző, parányi esély van rá, ezt hívják a matematikusok 0 valószínűségnek (túl sok a nulla az első értékes számjegyig...)
2009. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
arról nem hallotatok még, h a spermiumok kisebbek, mint amennyi hely van az alsónadrág szálai között?? amugy nem valószinű. de az ilyenekre vigyazzatok már.
2009. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
ha pl. átütött az előváladék a nadrágján, és te arra ráültél, akkor lehetsz.
2009. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
biológia tankönyv.
2009. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

14;22, tök igazad van, de tudod a sperma nagyon pici. Nem teljesen magától úszik fel a petevezetékbe, hogy megtermékenyítse ott a petét.Kell az a nyomás is, amivel kijön a hímvesszőből, a közeg.

Semmi esély nincs így a terhességre.

2009. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!