Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már olyan ismerősötök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan ismerősötök aki az esemény utáni tabletta után is teherbe esett? Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Andrea, megmondtam már, hogy nem lesz baj!!!! Engem kiröhögött az orvos, amikor ilyet kérdeztem tőle...:)
2014. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint minden ilyen esetre erre is csak az a válasz hogy akkor nem lehetsz terhes ha nem szexelsz.Minden más esetben van rá esély.
2014. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi rá az esély, de sajnos van. Nekem sajnos van egy jó barátnőm, akinél nem működött az esemény utáni tabletta. Escapelle nevű tablettát írt fel neki az orvos, amit be is vett, majd 2 hétre rá kiderült, hogy nem hatott... És állítólag nem ő volt az egyetlen, akinél ez a típusú tabletta nem vált be.


Nem akarom Rád hozni a parát, biztosan nem lesz baj, de azért menj el dokihoz, hogy ő is megnézzen és megerősítse, hogy minden ok.

2014. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!