Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtete a párom be venni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nattias kérdése:

Elfelejtete a párom be venni. Családi ok miadt a fogamzásgátlót szerdán és csak péntek este vette be de 3at csütörtök este és péntek regel voltunk együtt mert én nemtudtam róla ilyenkor mire lehet számítani? De csak 1 gyógyszer maradt a menszeszig

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérlek mondd, hogy ez a kérdés csak egy vicc.
2014. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég, kiég a szemem, sosem voltál nyelvtanórán?
2014. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megfogalmaznád érthetően?
2014. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nos tudom mire kell gondolni hogy teherbe eshet de en pasi vagyok nem no es azert kerdezek itt hogy menyi lehet az eselye hogy nem lesz terhes? csak mert ahogy olvasgatam ha 1-3 napal hamarabb egyutt vagy valakivel mielott meg jon neki akor ki loki a szervezet a verel egyutt mivel elmeletieg elsonek a petefeszek falara tapad fel a sperma es 72 oran belul valik el hogy terhes az illeto vagy nem magyarul holnap utan ha eg jonn neki akor nem terhes?
2014. jan. 31. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Találd már meg a kib.aszott vesszőt a klaviatúrán, könyörgök! Nem lehet érteni, amit írsz.
2014. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Betegtájékoztató a barátod. Egyébként ha 12 órával később vette be és az utolsó héten, akkor a legtöbb azt javasolja, hogy vagy konzultáljon a nőgyógyászával vagy szünet nélkül kezdje meg az új levelet. Amúgy ilyen nincs, hogy 2-t is elfelejt, ha meg mégis akkor kinyitja a száját és szól neked, te meg felhúzol egy gumit vagy nem mész el benne. Nem egy agysebészet. Vagy a családi ok, hogy kellene egy gyerek a gyes miatt?
2014. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem de hogy is csak szerdán családi okk miadt elfelejtetett csütörtök este meg már nálam volt és nem hozta én peddig tőle 300kmre lakok és ma juttot eszébe h nem vette be szerdán de igen am nem fogja abba hagyni hívtam a nőgyógyászt ő azt mondta ha fogja szedni tovább meg szakítás nélkül akkor kicsi az esélye h be jött de ez így is van?
2014. febr. 1. 01:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha az utolsó héten felejtette el bevenni, az annyira nem para. De komolyan nem értem, hogy lehet ezt két napig elfelejteni?? Nekem be van állítva a telefonom, minden este csörög. Soha nem felejtettem még el egy szemet se bevenni. A gyógyszert pedig utazás előtti este - nyilván tudta, hogy megy hozzád - be lehet rakni a táskába. De jelen helyzetben nem is ez a lényeg.


Olvassátok el a betegtájékoztatót. Ha csak egy szemet felejtett volna el bevenni, akkor tiszta sor, beveszi a kettőt egyszerre. utána pedig NEM tart szünetet.

Ez azt is jelenti, hogy nem menstruál.


Ezt az 1-3 napos kilökődéses agyrémet viszont áruld már el, hogy honnan szedted? Ha a nő megtermékenyül, akkor nem menstruál.

DE a barátnőd most semmiképpen nem fog menstruálni. Mert nem tarthat szünetet a tablettával.

2014. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!