Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hülyeséget csináltam, lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Ma lefeküdtünk a barátommal, de nem védekeztünk (ez az első ilyen, nem tudom miért). Én a menzeszem 4. napján járok,már kevésbé vérzek, kb. 1 percig csináltuk, azt is megszakításokkal. Tudom, hogy előváladéktól is lehet teherbe esni, de egy kicsit előtte "kényeztettem" orálisan a barátomat, így ő szerinte ezután már nem volt előváladék. Mennyi az esély a terhességre?

2014. febr. 1. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
elhanyagolható ,ne izgulj!!
2014. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kicsi, de előfordulhat

biztonság kedvéért lehet egy esemény utánit bevenni, máskor meg védekezzetek

2014. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem is izgathatnal:p
2014. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
menzesz alatt iszonyat kevés az esély, sőt, szerintem nincs is. nem kell esemény utáni, csak felborítaná a hormonjaidat.
2014. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes
2014. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha hetvenkét órán belül történt a dolog bebattyogsz a nőgyógyászhoz, megtárgyalod vele és ha úgy ítéli szükségesnek ad egy receptet, hogy kiválthasd az eseményutánit. Majd szülőktől tarhált (ez esetben az üvöltözések fenyegetőzések hegyibeszédek váltakozásának végigszenvedése is szóba jöhet) vagy saját megtakarított pénzen elmész a gyógyszertárba megveszed és a készítményt a használati utasítás szerint a rendeltetésszerű módján használod fel. Ha ez esetleg nem jönne össze, akkor reménykedj, hogy a hülyeséged nem növeli legalább a Föld népességét.
2014. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
semennyi
2014. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást, fogalmam sincs, hogy lehettem ilyen felelőtlen! :(
2014. febr. 1. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Semennyi? Jó tudni, hogy a kiságyban alvó gyerekem nem létezik. :)
2014. febr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, a ciklusom mindig pontos, sosem volt zavaros a menzeszem.
2014. febr. 2. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!