Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen használni a Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen használni a Pharmatex tabblettát?

Figyelt kérdés
Még nem használtam ilyesmit, csak CNS kúpot és arról tudom hogy nem igazán lehet vele mászkálni mert kifolyik. Az érdekelne hogy ha én vagyok felül nem fog a barátomon kikötni az egész tabletta tartalma?
2009. dec. 6. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szokott folyni,de mivel a puncinedvemmel keveredik,annyi azért távozik,mint amennyi nedv alapból is távozna.Remélem érted...Egyébként elvileg nem csökkenti a hatását.
2009. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2009. dec. 8. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a lágy hüvely tablettát használtam, abba kellett hagynunk a szeretkezést mert annyira csípett h sírni tudtam volna, rohannom kellett megmosnom magam és a külső rétege nem olvadt el teljesen hanem ilyen ragacsos csomóban kifolyt belőlem :S


21L

2011. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!