Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az eselye a teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eselye a teherbe esesnek ha en szednek fogamzasgatlo tablettat parom ovszert hasznalna es hasznalnank a naptar modszert?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon buta vagyok hogy ilyen kerdest teszek fel csak szeretnem kikerni a velemenyeteket hogy mennyire hatasos a 3 modszer? Itthoniak miatt nem merek meg nemi eletet elni.... Mert felek hogy teherbe esek...

Milyen fogamzasgatlo tablettat ajanlanatok? Ami hormon mentes es nem olyan mereg draga. Persze ami nagyon is hatekony.

Ovszerbol milyet ajanlanatok?


Valaszotokat elore is koszonom!!! :)

Legyszives az ocsarolo valaszokat mellozetek.


17/L


2014. febr. 4. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Jó, ha tudod,hogy buta vagy, akkor nem is írok semmit. :)
2014. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ookee koszonom az ertelmetlen valaszt..
2014. febr. 4. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy biztos módszer van, ha nem szexelsz.


Amúgy meg tök fölösleges mid a 2+1 módszer egyszerre.


Ha havi 1000+ Ft-nál több gumira van szükség, akkor fogamzásgátló javasolt.

2014. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A három együtt már tuti 100% biztonságos, de már felér egy paranoiával...


És csak hogy tudd: hormonmentes fogamzásgátló tabletta nem létezik! :)

2014. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor alacsony hormon tartalmu. Nem ertek hozza :o Milyen nevu fogamzasgatlot ajanlanatok??

Mar nagyon sok ideje vagyok egyutt parommal... Nem merem csinalni.. Parom ezt el is fogadja... Csak erdeklodni szeretnek.

2014. febr. 4. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nekünk kell gyógyszert ajánlani, hanem az orvosodnak, aki adottságaidból és vérvizsgálatodból kitalálja, hogy melyik lenne jó neked.
2014. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem! Koszonom a valaszokat!!! :)
2014. febr. 4. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!