Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pattanasokra tenyleg jo a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanasokra tenyleg jo a fogamzasgatlo? Tenyleg szeppe teszi a bort? Azt is hallottam, hogy meg lehet tole hizni es nol tole a mell, igaz?

Figyelt kérdés
Kerem csak azok irjanak, akik tapasztaltak mar valamit ehhez kapcsolodoan.
2014. febr. 5. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más a mellékhatás.
2014. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
és,egy,férfi,mitcsináljon,ha,ragyás,megint,jobb,a,nőknek....
2014. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, de gyereket is alig fogsz tudni összehozni, talán nem is.
2014. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

dehogy jobb a nőknek, aki pattanásos, az nem azt fogja csinálni, h elkezd hormont szedni, azért az elég veszélyes!!!!


kérdező, igen, nekem szebb lett a bőröm, de annyi más mellékhatás előjött, h inkább letettem erről, és abbahagytam.

2014. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

van akinek igen... de én 18 éves korom óta szedtem, most a 3. fajtánál vagyok és sajnos egyik sem múlasztotta el őket. kicsit enyhébb mint régen, de nincs az a tükörsima bőröm.

de nálam genetika, a családban majdnem mindenki zsíros bőrű.

a mellem nőtt tőle, nem olyan puha tapintású, mint mikor nem szedem, ez mindengyik gyógyszernél így volt/van.

nekem ami elmúlasztotta a pattanásaimat, az a B-vitamin volt, így szedtem külön egy ideig.

2014. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sőt még akkora jóstehetségre is szert teszel vele, hogy egyből megnyered a lottót.
2014. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én hormonális problémákra kezdtem szedni már 18 elmúltam akkor és volt egy csomó vizsgálatom.

Ennek következtében nekem igenis szebb lett a bőröm, borzalmas hatalmas aknés bőröm volt, erős szőrzetem, nem hízásnak tudom be, amennyi rámrakódott, mert az a 1 max 2 kg a hülye táplálkozásomnak is betudható, meg akkoriban annyira stresszes voltam h csont és bőr voltam és még jól is jött. Plusz a mellem nőtt egy méretet...

Ja és rendeződött a ciklusom...és nincs semmi bajom, jó ideje szedem. Lehet, hogy én a szerencsés kategóriába tartozom, már ha mondhatom ezt. Itt egy csomóan ellene vannak, de csak mert személyes, vagy ismerősei tapasztalatát hallja nem kell mindenkit lebeszélni erről. Azért orvos iratja fel, hogy tisztában legyél a kockázataival, és felügyelni tudjon ha neked nem válik be. Minden ember más és más. Természetesen nem azért kell elkezdeni, mert nem szép a bőröd...ez logikus.

2014. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es,

NE kiabáld el! Majd ha leállsz vele és visszaáll a természetes ciklusod annak rendje és módja szerint, majd AKKOR örülj!


Mellesleg NEM rendeződött a ciklusod, ugyanis a tabletta egyszerűen kikapcsolja azt, és helyette művi ciklust hoz létre megvonásos vérzéssel! Ennek az égvilágon semmi köze nincs a te normál ciklusodhoz.

------


2-es,

nőknél a férfi (!) nemi hormon túltengése okozza a brutális acnékat!

Ha lemondasz a bögyörődről és hajlandó vagy női hormont szedni (amivel ellensúlyozzák a tesztoszteront), neked is rendbe jöhet a bőröd. :D De gondolom, ez nem opció, ha van eszed.

2014. febr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hüvelygyűrűtől szebb lett. Fogytam is, bár nem biztos, hogy attól, de mikor használni kezdtem 2 hónapon belül 5 kiló lement, pedig nem figyeltem oda rá, ugyanúgy ettem, nem mozogtam. Tablettával nincs tapasztalatom, sose szedtem.
2014. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!